Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
  • Świnoujście, zachodniopomorskie pow. Świnoujście

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

Elektro-Stream Sp. z o.o. specjalizuje się w usługach elektrycznych dla przemysłu okrętowego oraz branży budowlanej. Posiadamy doświadczenie zdobyte na wielu projektach na wodzie oraz na lądzie. Zatrudniamy ponad 50 doświadczonych, dobrze wyszkolonych elektryków. Oferujemy pełen zakres usług w zakresie elektrycznych robót okrętowych i przemysłowych: od projektowania i instalacji do konserwacji i testowania. Elektro-Stream Sp. z o.o. projektuje i realizuje instalacje na statkach śródlądowych i morskich oraz obiektach handlowych i produkcyjnych.

Elektryk

Obowiązki

  • montaż instalacji oraz urządzeń elektrycznych/teletechnicznych
  • prefabrykacja i łączenie rozdzielnic elektrycznych
  • nadzór nad realizacją prac na budowie pod względem jakości i terminowości
  • obsługa sprzętu i urządzeń wykorzystywanych w procesie montażu zgodnie z posiadanymi uprawnieniami
  • dbałość o przestrzeganie zasad BHP

Wymagania

  • wykształcenie min. średnie kierunkowe
  • doświadczenie na stanowisku elektromontera
  • umiejętności czytania rysunków i schematów elektrycznych, montażu i wykonywania połączeń elektrycznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • uprawnienia SEP (do 1kV i powyżej 1kV)

Oferujemy

  • Bardzo dobre warunki finansowe (+ premie od projektów)
  • Stanowisko pracy wyposażone w profesjonalne narzędzia do pracy