Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Olimp Labs

Specjalista ds. Badań i Rozwoju Produktów dla Osób Aktywnych i Sportowców

  • Pustynia, podkarpackie pow. dębicki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • Projektowanie nowych produktów z kategorii suplementów diety , środków spożywczych specjalnego przeznaczenia żywieniowego wraz z wymaganą dokumentacją technologiczną i naukową
  • Wprowadzanie bądź inicjowanie nowych rozwiązań produktowych na podstawie przeprowadzonej analizy rynku, doniesień naukowych
  • Udział w przeprowadzaniu prób technologicznych i badań, gromadzenie stosownych informacji oraz współpraca z innymi działami i/lub odpowiednimi urzędami
  • Stały monitoring rynku dotyczący rozwoju nowych produktów
  • Analiza i tworzenie baz danych naukowych nt. substancji czynnych produktów
  • Śledzenie światowych trendów w działaniach z zakresu badań i rozwoju branży suplementów diety
  • Prowadzenie szkoleń , prezentacji oraz doradztwa suplementacyjnego, dietetycznego i treningowego
  • Pisanie artykułów na zleconą tematykę m.in. do czasopism branżowych, gazet, stron internetowych
  • Wsparcie merytoryczne w zakresie pytań konsumenckich dotyczących produktów Pracodawcy z infolinii telefonicznej i strony internetowej

Nasze wymagania

  • Wiedza i doświadczenie w zakresie suplementacji , treningu sportowego, dietetyki , żywienia człowieka oraz zainteresowania w tym zakresie
  • Wykształcenie wyższe, zdobyte na jednym z kierunków: Dietetyka, Fizjologia/ Żywienie Człowieka, Wychowanie Fizyczne, Technologia Żywności, Farmacja, Medycyna, Biologia, Chemia lub pokrewnych,
  • Bardzo dobra znajomość rynku suplementów diety
  • Znajomość procesów fizjologicznych,
  • Min. podstawowa wiedza o substancjach chemicznych stosowanych w przemyśle farmaceutycznym, spożywczym , w szczególności w suplementach diety
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa żywnościowego (mile widziana znajomość teoretyczna i praktyczna prowadzenia procesów technologicznych)
  • Mile widziana znajomość metod przeprowadzania prób wysiłkowych
  • Znajomość języka angielskiego
  • Kreatywność, komunikatywność, pasja, zaangażowanie, wysoka kultura osobista

To oferujemy

  • Stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku krajowym i międzynarodowym
  • Umowę o pracę
  • Prywatną opiekę medyczną, ubezpieczenia grupowe
  • Kartę Multi Sport, Smart Lunch
  • Szkolenia i rozwój