Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
Foreign Consulting

Poszukiwany zacieracz betonu - maszynowe zacieranie posadzek

  • Belgia zagranica

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Obowiązki

  • Profesjonalne zacieranie powierzchni betonowych za pomocą narzędzi ręcznych i maszynowych
  • Współpraca z zespołem w celu terminowego zakończenia projektów
  • Dbanie o bezpieczeństwo i czystość na stanowisku pracy

Wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w zacieraniu betonu
  • Umiejętność obsługi narzędzi do zacierania betonu
  • Znajomość i przestrzeganie przepisów BHP na budowie
  • Prawo jazdy kat. B lub C

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w firmie mającej ponad 30 lat doświadczenia w branży
  • Praca na pelen etat - umowa o prace
  • Komfortowe warunki zakwaterowania
  • Zapewniamy transport do Belgii, jak i przejazdy lokalne
  • Pełne wsparcie w języku polskim
  • Elastyczność w doborze systemu zjazdów do polski
  • Osoby nie mające dużego doświadczenia mogą liczyc na wsparcie i doszkolenie
  • Benefity typu karnet na siłownie lub basen
  • Atrakcyjne wynagrodzenie na podstawie umiejętności i zaangażowania