Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Pracownik działu dekoracja

  • Wodzisław Śląski, śląskie pow. wodzisławski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Sprzedaż detaliczna drobnych wyrobów metalowych, farb i szkła prowadzona w wyspecjalizowanych sklepach

Witaj kandydacie! Aktualnie rekrutujemy na stanowisko: Pracownik działu dekoracja. Zainteresowanych zapraszamy do aplikacji!

Obowiązki

  • Obsługa klienta
  • Bieżąca obsługa działu
  • Dbanie o wizerunek firmy

Wymagania

  • Chęć do pracy
  • Sumienność i odpowiedzialność
  • Komunikatywność
  • Umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w pełnym wymiarze czasu pracy
  • Pracę w zgranym zespole
  • Możliwość zdobycia doświadczenia w handlu

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez RUTA SP. Z O.O. 44-300 Wodzisław Śląski Armii Krajowej 9, NIP: 7822549804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.