Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
Asistnet Work Group

Pracownik produkcyjno-magazynowy

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ASISTWORK Sp. z o.o. jest działającą na rynku polskim agencją doradztwa personalnego i pracy tymczasowej nr 10052.

Obowiązki

  • Czynności związane z obsługą produkcji i wysyłką towaru
  • Przygotowywanie towaru do załadunku
  • Prawidłowe rozmieszczanie materiału na magazynie
  • Kompletacja zamówień
  • Prace pomocnicze na magazynie i na produkcji

Wymagania

  • Dyspozycyjność do pracy w systemie zmianowym 4-brygadowym w godzinach 6-14, 14-22, 22-6
  • Brak przeciwwskazań do pracy stojąco-chodzącej
  • Doświadczenie na produkcji lub na magazynie - mile widziane
  • Sprawność fizyczna
  • Zaangażowanie i odpowiedzialność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Wynagrodzenie miesięczne 4350 zł brutto
  • Premię frekwencyjno-wydajnościową do 300 zł netto
  • Długofalowe zatrudnienie
  • Możliwość przejścia na umowę o pracę bezpośrednio przez pracodawcę po przepracowaniu 6 miesięcy