Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 04.04.2024
ZRE Katowice

Elektromonter

  • Łódź, łódzkie

Elektryk

Umowa o pracę

Pełny etat

34/23/LE

Obowiązki

  • remonty urządzeń elektrycznych i AKPiA
  • montaż tras kablowych, kabli i urządzeń elektrycznych i AKPiA
  • prefabrykacja stojaków pomiarowych, konstrukcji oraz szaf obiektowych
  • wykonywanie połączeń, testów i pomiarów obwodów elektrycznych i AKPiA
  • udział w pracach rozruchowych

Wymagania

  • podstawowa wiedza z zakresu elektrotechniki i automatyki
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych
  • świadectwo kwalifikacyjne SEP EG-1
  • dyspozycyjność - prawo jazdy kat B
  • wykształcenie średnie bądź zawodowe
  • podstawowa znajomość języka angielskiego

Oferujemy

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość doszkolenia w zawodzie
  • kursy zawodowe, szkolenia, zdobywanie uprawnień i certyfikatów np. UDT
  • pomoc we wdrożeniu do pracy
  • możliwość przystąpienia do ubezpieczenia grupowego i prywatnej opieki medycznej
  • pakiet socjalny: dofinansowanie do Karty MultiSport, wypoczynku (tzw. „wczasów pod gruszą”), kolonii dla dzieci, wycieczek, biletów do kina

  • Aplikuj za pomocą formularza!