Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Obróbka metali i nakładanie powłok na metale

Specjalista ds. celnych

Twój zakres obowiązków

  • Nadzór nad poprawnością dokumentów importowych i exportowych w przedsiębiorstwie.
  • Rozwiązywanie problemów dotyczących importów i exportów.
  • Wprowadzanie procedur mających na celu zabezpieczenie interesów firmy w zakresie importu i exportu.
  • Przygotowywanie deklaracji pochodzenia materiałowego.
  • Przygotowywanie i wystawianie długoterminowych deklaracji dostawcy.
  • Uzupełnianie kodów celnych dla wszystkich materiałów w systemie SAP.
  • Przygotowywanie kalkulacji preferencyjnego pochodzenia dla klientów.
  • Wspieranie działu Zaopatrzenia w komunikacji z dostawcami odnośnie importowanych elementów.
  • Przygotowywanie deklaracji INTRASTAT.
  • Docelowo zarządzaniem transportem oraz odbiorem opakowań od klientów.
  • Bieżące śledzenie i informowanie o zmianach w przepisach dotyczących exportu i importu.

Nasze wymagania

  • Minimum 2 lata doświadczenia w obszarze kwestii celnych.
  • Wykształcenie wyższe, preferowane kierunki związane z logistyką, handlem międzynarodowym lub pokrewne.
  • Bardzo dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego.
  • Znajomość przepisów i procedur związanych z działalnością celno-skarbową.
  • Posiadanie certyfikatu Agenta Celnego.

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie.
  • Specjalistyczne szkolenia i rozwój zawodowy w międzynarodowym koncernie z wysokimi standardami produkcji.
  • Świadczenia z ZFŚS.
  • Prywatną opiekę medyczną Lux Med.
  • Dofinansowanie do karty Multisport.
  • Nagrody jubileuszowe.