Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista ds. BHP

Twój zakres obowiązków

  • monitorowanie i analiza stanu bezpieczeństwa na terenie zakładu produkcyjnego,
  • codzienna kontrola w zakresie BHP,
  • aktualizacja i utrzymanie właściwego stanu prawnego dokumentacji,
  • udział w ocenie ryzyka zawodowego na stanowiskach pracy,
  • przeprowadzanie audytów i kontroli w zakresie realizacji polityki BHP,
  • wdrażanie standardów związanych z poprawą bezpieczeństwa pracy na terenie zakładu produkcyjnego,
  • współpraca z instytucjami zewnętrznymi w zakresie BHP,
  • bieżące raportowanie stanu BHP,
  • udział w ustalaniu okoliczności i przyczyn wypadków przy pracy oraz w drodze do lub z pracy, zachorowań na choroby zawodowe i przygotowanie dokumentacji w wymienionym zakresie,
  • udział w opiniowaniu planów inwestycyjnych: modernizacji, przebudowy i rozwoju zakładu produkcyjnego w zakresie spełniania wymagań bezpieczeństwa i higieny pracy,
  • współpraca z innymi działami oraz firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie wyższe kierunkowe (Bezpieczeństwa i Higieny Pracy zakresu),
  • minimum 3 letnie doświadczenie zawodowe w obszarze BHP,
  • biegła znajomość przepisów prawa w zakresie BHP,
  • komunikatywność , samodzielność, asertywność
  • znajomość pakietu MS Office,
  • podstawowa znajomość języka angielskiego,
  • znajomość wymagań normy ISO 45001,
  • umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • stabilne miejsce pracy i warunki zatrudnienia,
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
  • dofinansowanie do wypoczynku letniego, tzw. "wczasów pod gruszą" dla Pracowników oraz ich dzieci,
  • dodatek finansowy w postaci pieniężnej lub bonów świątecznych,
  • prywatną opiekę medyczną w Medicover dla Pracowników z możliwością rozszerzenia do pakietów: partnerskiego lub rodzinnego,
  • dofinansowanie do programu sportowego - karty Multisport,
  • zniżkę na edukację dla pracowników we współpracy z WSB,
  • program podnoszący kompetencje zawodowe w postaci finansowania kursów, szkoleń, studiów i innych aktywności podnoszących kompetencje zawodowe Pracownika,
  • możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach.