Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Zgorzelec, dolnośląskie pow. zgorzelecki

Kierowca

Umowa o pracę

Pełny etat

Kierowca C+E Trasy Międzynarodowe

Twój zakres obowiązków

  • Prowadzenie pojazdu ciężarowego typu C+E po trasach międzynarodowych
  • Realizacja zleconych tras zgodnie z ustalonym harmonogramem
  • Zapewnienie bezpieczeństwa podczas jazdy oraz przestrzeganie przepisów ruchu drogowego
  • Pilnowanie stanu technicznego pojazdu i ewentualne zgłaszanie usterek
  • Współpraca z dyspozytorem w zakresie organizacji tras i rozładunku towaru
  • Dbanie o dokumentację związaną z transportem (np. zapisy tachografu, dokumenty przewozowe)
  • Zachowanie czystości i porządku wewnątrz pojazdu

Nasze wymagania

  • Aktualne prawo jazdy kat. C+E z kodem 95
  • Karta kierowcy
  • Orzeczenie lekarskie i aktualne badania psychologiczne
  • Dokumenty potwierdzające brak zakazu wykonywania zawodu kierowcy

To oferujemy

  • Baza: Zgorzelec
  • Atrakcyjne wynagrodzenie: 8000 - 11000 zł! Z nami nie tylko zrealizujesz swoje cele finansowe, ale też poczujesz, jak to jest być docenianym za swoją pasję i ciężką pracę.
  • Rozliczenie podstawy + pakietu mobilności zawsze do 10-tego każdego miesiąca.
  • Zniżki na paliwo – bo wiemy, że każda złotówka na koncie się liczy,
  • Rabaty na posiłki z oferty gastronomicznej naszych stacji i resturacji – bo na pustym żołądku nie da się jeździć,
  • Medicover Sport – zdrowie jest najważniejsze,
  • Atrakcyjne ubezpieczenie grupowe i opieka medyczna – dbamy o Ciebie i Twoich bliskich.

Pozdrawiamy

Zespół Rekrutacji

Goldfinch Investments Sp. z o.o. jest centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR.