Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
  • Białystok, podlaskie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista ds. Eksportu

Twój zakres obowiązków

  • Współpraca handlowa z kontrahentami,
  • Budowanie i podtrzymywanie trwałych relacji biznesowych,
  • Sporządzanie ofert i prowadzenie negocjacji handlowych,
  • Nadzór nad dokumentacją handlową oraz wysyłkami towarów,
  • Poszukiwanie nowych kontrahentów i kierunków rozwoju firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie wyższe,
  • Znajomość języków: polskiego, angielskiego oraz ukraińskiego w stopniu pozwalającym na swobodną komunikację służbową (B1/B2)
  • Doświadczenie w branży na podobnym stanowisku będzie atutem,
  • Mile widziana znajomość innych języków obcych, np. francuskiego,
  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office.
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku.

To oferujemy

  • Umowę o pracę,
  • Wsparcie w wykonywaniu codziennych zadań,
  • Dofinansowanie kursów języków obcych,
  • Dofinansowanie karty Multi Sport,
  • Prywatne ubezpieczenie medyczne,
  • Miłą atmosferę w pracy, kawę z ekspresu,
  • Premie kwartalne,
  • Imprezy integracyjne, eventy świąteczne.

Zainteresowane osoby prosimy o przesyłanie CV wraz ze zdjęciem.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się z wybranymi osobami.