Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024

Software Tester

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

ITIS SP. Z O.O.

Twój zakres obowiązków

  • Analiza zakresu testowanego rozwiązania
  • Tworzenie przypadków testowych
  • Przygotowywanie danych testowych
  • Realizacja testów funkcjonalnych oprogramowania
  • Raportowanie wyników przeprowadzonych testów
  • Weryfikacja zasadności zgłoszeń Klienta dotyczących funkcjonalności oferowanych rozwiązań

Nasze wymagania

  • Wykształcenia wyższego technicznego (względnie ostatnie lata studiów)
  • Min. 2 lat doświadczenia komercyjnego w roli Testera
  • Znajomości teorii testowania oprogramowania
  • Doświadczenia w przeprowadzaniu testów funkcjonalnych
  • Doświadczenia w przygotowywaniu planów testów i scenariuszy testowych
  • Podstawowej znajomości języka SQL oraz standardów XML
  • Chęci długofalowego rozwoju w obszarze QA/QC
  • Znajomości MS Office
  • Znajomości TFS, Jira, Bugzilla
  • Znajomości języka angielskiego (czytanie dokumentacji technicznej, werbalna komunikacja z klientami)
  • Certyfikat ISTQB Foundation Level lub ISTQB Advanced Level
  • Praktyczne umiejętności w zakresie programowania lub automatyzacji testów
  • Znajomość SoapUI i doświadczenie w testach API
  • Znajomość terminologii ubezpieczeniowej

To oferujemy

  • Indywidualną ścieżkę kariery
  • Komfortowe i profesjonalne środowisko pracy (na co dzień wykorzystujemy nowoczesne metodyki, narzędzia, technologie)
  • Pracę w przyjaznej atmosferze i w otoczeniu osób o wysokich kompetencjach
  • Szkolenia, certyfikaty m.in. Microsoft
  • Benefity: Prywatną opiekę medyczną, Pakiet Multisport, Ubezpieczenie na życie.

Tworzymy rozbudowane portale, wielowątkowe aplikacje, chmury serwisów, wydajne bazy i hurtownie danych. Wykorzystujemy najlepsze wzorce projektowe i odpowiednio dobraną architekturę, dbając jednocześnie o wysoką jakość, wydajność oraz skalowalność rozwiązań.

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez ITIS SP. Z O.O. 01-350 Warszawa Sternicza 70, NIP: 5252388377 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.