Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 07.04.2024
Mercor sa

Technolog

  • Mirosław, mazowieckie pow. płocki

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Technolog

Obowiązki

  • Bieżący nadzór na procesem produkcyjnym,
  • dbanie o utrzymanie stabilności jakościowej produktów,
  • optymalizacja receptur pod względem jakościowym i ekonomicznym,
  • projektowanie nowych receptur wg specyfikacji,
  • optymalizacja technologii produkcji,
  • współtworzenie nowych produktów,
  • testowanie prototypów przed uruchomieniem produkcji seryjnej,
  • automatyzacja i usprawnienie procesów produkcyjnych.

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku technologa w firmie produkcyjnej,
  • wykształcenie wyższe techniczne, preferowane w zakresie technologii materiałowej lub budowy maszyn,
  • wysoko rozwinięte zdolności komunikacyjne i interpersonalne,
  • znajomość języka angielskiego na poziomie min. średniozaawansowanym,
  • bardzo dobra znajomość programu AutoCAD,
  • samodzielność i bardzo dobra organizacja pracy,
  • zaangażowanie i chęć rozwoju.

Oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę w dużej firmie o ponad 35-letniej tradycji, będącej liderem w swojej branży,
  • prywatną opiekę medyczną, możliwość korzystania z pakietów sportowych Multisport, dofinansowanie „wczasów pod gruszą” oraz szereg benefitów pozapłacowych,
  • niezbędne narzędzia pracy (telefon, komputer),
  • niekorporacyjną kulturę pracy, pozytywną atmosferę w firmie,
  • dużą samodzielność i przestrzeń na realizację własnych pomysłów oraz odpowiedzialność za powierzone obowiązki,
  • w piątki wychodzimy z biura 3h szybciej.