Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 02.04.2024

Kucharz – praca w Szwecji (kuchnia włoska)

  • Szwecja zagranica

Kucharz, Szef kuchni

Umowa o pracę

Pełny etat

HOTISTIN sp. z o.o.

Jesteś doświadczonym kucharzem specjalizującym się w kuchni włoskiej i znasz język angielski? Mamy dla Ciebie niepowtarzalną szansę! Nie czekaj ani chwili dłużej! Urokliwa restauracja w Szwecji oferuje nie tylko fascynujące możliwości kulinarnego rozwoju, ale także przyjazne środowisko pracy oraz szansę na współpracę z międzynarodowym teamem. Skontaktuj się z nami, aby dowiedzieć się więcej o tej propozycji.Podstawowe warunki współpracy:Termin: od zaraz do 15.09.2024 r. (z możliwością przedłużenia współpracy)Stawka: 13-15 €/h na rękęLokalizacja: Malmö

Obowiązki

  • Praca na stanowisku samodzielnego kucharza
  • Przygotowywanie dań z kuchni włoskiej
  • Dbanie o odpowiednią estetykę potraw
  • Utrzymywanie porządku i higieny w miejscu pracy

Wymagania

  • Doświadczenie na stanowisku kucharza
  • Znajomość j. angielskiego - poziom komunikatywny

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie, możliwość długotrwałej współpracy
  • Atrakcyjną stawka 13-15€ /h netto (NA RĘKĘ) w zależności od doświadczenia
  • Możliwość zakwaterowania
  • DARMOWY posiłek pracowniczy
  • Zwrot kosztu przejazdu do Szwecji do 200€
  • Zdalna i szybka rekrutacja
  • Pomoc finansowa w formie zaliczek
  • Ubezpieczenie zapewniające bezpłatną opiekę medyczną
  • Premia za polecenie pracownika
  • Możliwość nadgodzin
  • Stałe wsparcie polskiego koordynatora

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez HOTISTIN SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ 50-062 Wrocław pl. Solny 14/3, NIP: 8971871345 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.