Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
KBTI Poland

Pakowacz wyrobów plastikowych /praca dla każdego

  • Jelenia Góra, dolnośląskie pow. Jelenia Góra

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Praca przy pakowaniu elementów plastikowych dla KAŻDEGO w Jeleniej Górze. Praca polega na kontroli jakości, obsłudze maszyn oraz pakowaniu gotowych wyrobów wyposażenia wnętrz i ogrodu. Praca lekka, w systemie 4 brygadowym 4 dni pracy (6-14) dzień wolnego, 4 dni pracy (14-22) dzień wolnego, 4 dni pracy (22-6) dwa dni wolnego

Obowiązki

Wymagania

  • Wynagrodzenie brutto: kobiety - 23,50 zł brutto mężczyźni – 24,70 zł brutto
  • Wynagrodzenie netto:
  • przy 23,50 zł brutto
  • 18,76 zł netto pracownik powyżej 26 lat
  • 19,98 zł netto - pracownik poniżej 26 roku życia
  • 23,50 zł netto - student do 26 roku życia z (legitymacją studencką)
  • przy 24,70 zł brutto
  • 19,20 zł netto pracownik powyżej 26 lat
  • 19,50 zł netto - pracownik poniżej 26 roku życia
  • 24,70 zł netto - student do 26 roku życia z (legitymacją studencką)

  • Transport do pracy: transport publiczny lub pieszo
  • Odzież i obuwie robocze: agencja zapewnia koszulki, opłaty będą pobierane z pierwszej wypłaty i będą wynosić:
  • - koszulka 30 zł/ szt.
  • - bluza 50 zł /szt.
  • Jeżeli osoba przepracuje min. 3M i przepracuje min 500 godz. wtedy otrzyma zwrot za koszulki i bluzę. Praca w obuwiu własnym