Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 28.03.2024
EDUN Korepetycje

Korepetytor Język Polski

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Szukamy korepetytora JĘZYKA POLSKIEGO do oddziału ogólnopolskiej szkoły EDUN Korepetycje. Praca z dziećmi i młodzieżą ze szkół podstawowych i średnich. Ogłoszenie dotyczy tak nauczycieli mających doświadczenie w szkole, jak i studentów ostatnich lat.

04/edun/jp/2024

Obowiązki

  • Praca z uczniami, aby pomóc im zrozumieć kluczowe zagadnienia, zwłaszcza te poznane w szkole.
  • Pomoc uczniom w projektach, odrabianiu lekcji, przygotowaniu do testów i w innych zadaniach szkolnych.
  • Przeglądanie i ocena zadań domowych oraz bieżących projektów ucznia.
  • Przeprowadzanie praktycznych testów, aby śledzić postępy, identyfikować obszary do poprawy i pomagać w przygotowaniu do egzaminów.
  • Oferowanie rodzicom i nauczycielom uczniów informacji zwrotnej o postępach w nauce, jeśli jest taka potrzeba.
  • Bycie na bieżąco z programem nauczania w szkole.
  • Tworzenie atmosfery przyjaznej nauce

Wymagania

  • To jest praca dla tych, którzy lubią i umieją uczyć - nie tylko dla nauczycieli z dyplomem - może jesteś studentem i radzisz sobie z przekazywaniem wiedzy?
  • Dobra prezencja i komunikatywność są niezbędne w pracy z dziećmi
  • Nie wystarczy znać materiał szkolny, trzeba umieć go przekazać!
  • Kreatywność i elastyczność - umiesz dostosować metody do potrzeb konkretnego ucznia?
  • Cierpliwość i empatia wobec uczniów - bez tego nie da rady.
  • Chęć rozwoju - pracujemy również z uczniami szczególnie uzdolnionymi

Oferujemy

  • Nie jesteśmy klasyczną szkołą państwową, u nas liczy się skuteczność i atmosfera
  • Szkolimy naszych korepetytorów i przygotowujemy ich do pracy w naszym wypróbowanym przez kilkanaście lat systemie w ponad 20 oddziałach w Polsce
  • Komfortowe warunki pracy - niewielkie grupy, elastyczne godziny pracy głównie po południu
  • Przyjazna, rodzinna atmosfera w miejscu pracy
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w ramach umowy-zlecenie uzależnione od zaangażowania korepetytora
  • Nie musisz nigdzie dojeżdżać ani samemu szukać klientów -urządzeniem szkoły, zapewnieniem materiałów dydaktycznych i marketingiem zajmiemy się my
  • Pracujemy na miejscu - ale czasem trzeba też popracować online