Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024
  • Dzierżążno, pomorskie pow. kartuski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Podstawowy profil działalności - przetwórstwo mięsa drobiowego. Współpraca z PUP od grudnia 2000r.

Jesteśmy wiodącym producentem mięsa drobiowego oraz gotowych produktów drobiowych. Nasze zakłady znajdują się na pięknych terenach polskich Kaszub. Na rynku działamy już trzydzieści lat. Wciąż prężnie się rozwijamy i wprowadzamy nowatorskie rozwiązania, a liczne technologie, którymi dysponujemy, czynią nas liderem na rynku.Wiemy, że fundamentem firmy są pracownicy i to od nich zależy jakość naszych produktów, więc zapewniamy doskonałe standardy zatrudnienia i możliwość podnoszenia kwalifikacji. Stawiamy na trwałe, oparte na szacunku relacje.

Specjalista ds. kadr i płac

Obowiązki

  • sporządzanie i prowadzenie dokumentacji kadrowo- płacowej
  • prowadzenie akt osobowych
  • prowadzenie ewidencji czasu pracy
  • sporządzanie list płac
  • nadzór nad terminowością badań lekarskich i szkoleń BHP
  • aktualizowanie danych w systemie kadrowo- płacowym
  • sporządzanie deklaracji ZUS, GUS, PFRON

Wymagania

  • terminowe wykonywanie obowiązków
  • dwuletnie doświadczenie w pracy w dziale kadr i płac
  • praktyczna znajomość przepisów Prawa Pracy i Ubezpieczeń społecznych
  • umiejętność wyznaczania priorytetów
  • znajomość przepisów dotyczących zatrudniania cudzoziemców

Oferujemy

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • codziennie domowe obiady
  • wsparcie na każdym etapie wdrożenia
  • wspólnie wypracowaną ścieżka rozwojową
  • premie powiązane z efektami Twojej pracy
  • zniżki na produkty firmowe
  • paczki świąteczne
  • eventy firmowe