Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 31.03.2024

Kierownik warsztatu samochodowego

  • Zalewo, warmińsko-mazurskie pow. iławski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

ubój drobiu

Obowiązki

  • prowadzenie systemu ewidencji wewnętrznych przeglądów okresowych wszystkich jednostek i układów transportowych;
  • prowadzenie szczegółowej ewidencji wymiany części mechanicznych ściernych;
  • prowadzenie systemu ewidencji wewnętrznych przeglądów systemu pojenia zamontowanego w naczepach do transportu żywego drobiu;
  • przeprowadzanie co najmniej raz w miesiącu gruntownego przeglądu warsztatowego każdej naczepy samochodowej oraz zweryfikowanie po każdej przebytej trasie poprawności działania układu naczepy oraz dbanie o każdorazowe spuszczanie wody z ww. układu i uzupełnianie zbiorników świeżą cieczą;
  • organizacja przeglądów okresowych wszystkich pojazdów, ich serwisu oraz legalizacji tachografów;
  • ustalanie i składanie zapotrzebowania na niezbędne części zamienne i inne materiały niezbędne do naprawy środków transportu lub sprzętu technicznego zakładu;
  • organizowanie działalności remontowo-konserwacyjnej dla środków transportu lub sprzętu technicznego;
  • prowadzenie systematycznej kontroli poprawności używanych środków transportu;
  • prowadzenie kontroli stanu magazynowego części zamiennych i innych materiałów oraz urządzeń i sprzętu technicznego;
  • dokonywanie zakupów bieżących i awaryjnych części zamiennych i innych materiałów niezbędnych – w porozumieniu z Dyrektorem warsztatu;
  • organizowanie odbioru dostaw części wraz z kontrolą jakości i zgodności dostaw z fakturami VAT – w porozumieniu z Dyrektorem warsztatu;
  • negocjowanie z dostawcami (kontrahentami) warunków zakupu oraz cen materiałów eksploatacyjnych i części zamiennych do pojazdów mechanicznych;
  • organizowanie szkoleń technicznych dla kierowców, w szczególności z zasad właściwej eksploatacji środków transportu;
  • prowadzenie gospodarki ogumienia oraz prowadzenie ewidencji użytkowania ogumienia na poszczególne środki transportu;
  • kierowanie pracą warsztatu, w szczególności wydawanie zleceń naprawy środków transportu, maszyn i urządzeń oraz odbiór dokonanej naprawy;
  • sprawowanie bezpośredniego nadzoru nad pracą mechaników;
  • czuwanie nad terminami ważności badań technicznych i polis ubezpieczeniowych środków transportu;
  • kompleksowe prowadzenie spraw związanych z likwidacją szkody mogącej powstać w środkach transportu oraz ładunkach, tj. zgłaszanie szkody, organizowanie sprzętu technicznego niezbędnego do odholowania pojazdu albo środka zastępczego, jak również nadzór nad prawidłowo sporządzonym protokołem szkody - wszystkie ww. czynności w porozumieniu z Dyrektorem warsztatu;
  • comiesięczne raportowanie o wysokości nakładu finansowego przeznaczonego na flotę transportową, części zamiennych do środków transportu, części zamiennych do urządzeń i wszelkich narzędzi wraz wskazaniem podziału na poszczególną jednostkę oraz wykorzystane materiały;
  • odpowiedzialność za czystość i przestrzeganie warunków BHP na warsztacie i terenie przyległym do warsztatu;
  • po zakończonej pracy obowiązkowe uporządkowanie stanowiska pracy;
  • znajomość przepisów bhp, przeciwpożarowych oraz czynny udział w szkoleniach i instruktażach organizowanych przez pracodawcę, jak również w wymaganych egzaminach;
  • wykonywanie pracy w sposób sumienny, zgodny z przepisami bhp, a także przepisami przeciwpożarowymi;
  • stosowanie środków ochrony zbiorowej, a także używanie przydzielonych środków ochrony indywidualnej m.in.: odzież, obuwie robocze i rękawice ochronne w zależności od wykonywanej pracy i zgodnie z ich przeznaczeniem;
  • poddawanie się wstępnym, okresowym, kontrolnym oraz innym zleconym badaniom lekarskim, w tym stosowanie się do jego wskazówek.

Wymagania

  • jakość i terminowość wykonywanej pracy;
  • mile widziane doświadczenie na tożsamym lub podobnym stanowisku pracy;
  • przestrzeganie ustalonej organizacji i porządku w procesie pracy;
  • prawo jazdy kategorii B. Mile widziane posiadanie prawa jazdy kategorii C+E.

wynagrodzenie: 6.500 brutto-9.000 brutto

  • podana górna granica wynagrodzenia jest kwotą brutto jaką pracownik może zarobić otrzymując ustawowe dodatki do wynagrodzenia w postaci m.in. premii uznaniowej

  • bony świąteczne;
  • paczki świąteczne dla dzieci.