Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 03.04.2024
ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA

Młodszy monter zabezpieczeń

  • Warszawa, mazowieckie

Monter

Umowa o pracę

Pełny etat

ELEKTROMETAL ENERGETYKA SA świadczy usługi z zakresu rozwiązań dla energetyki, które realizowane są przez zespół doświadczonych fachowców.

Nasz zespół to inżynierowie z olbrzymią wiedzą praktyczną, posiadających wieloletnie doświadczenie w branży. Synergia ich kompetencji w połączeniu z otwartością na niestandardowe pomysły oraz stosowanie nowoczesnych praktyk gwarantujących najwyższą jakość obsługi służą harmonijnej, opartej na dialogu współpracy z Klientami i budowaniu ich zaufania poprzez natychmiastowe reagowanie na zgłaszane potrzeby.

Firma działająca w branży elektroenergetycznej, specjalizująca się w projektowaniu
i produkcji urządzeń dla energetyki zawodowej, przemysłu ciężkiego oraz górnictwa.
w związku z dynamicznym rozwojem, poszukuje kandydata na stanowisko:

Obowiązki

  • montaż mechaniczny urządzeń
  • montaż układów elektronicznych, płytek PCB
  • nanoszenie opisów metodą sitodruku i tampodruku

Wymagania

  • zaangażowanie, chęć do nauki
  • dokładność

Oferujemy

  • udział w ciekawych projektach
  • możliwość podnoszenia kwalifikacji i rozwój zawodowy
  • atrakcyjne warunki finansowe

Mile widziane:

  • umiejętność lutowania
  • umiejętność czytania schematów elektrycznych, elektronicznych i symboli, znajomość rysunku technicznego
  • doświadczenie na stanowisku technik elektronik
  • uprawnienia SEP G1 E