• Mikołów, śląskie pow. mikołowski

Ślusarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: zasadnicze zawodowe
  • Uprawnienia: posługiwania się urządzeniami pomiarowymi,Umiejętność czytania i znajomość rysunku technicznego
  • Inne wymagania: Wykształcenie: min. zawodowe. Doświadczenie: mile widziane ale nie jest to warunek konieczny - oferujemy przyuczenie do obsługi szlifierek taśmowych. Umiejętności: manualne, umiejętność obsługi narzędzi pomiarowych (suwmiarka, mikromierz, itp), umiejętność pracy na podstawie rysunku technicznego, umiejętność obsługi prostych narzędzi warsztatowych, samodzielność.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: + premie, ubezpieczenie grupowe, świadczenia z ZFŚS /wczasy pod gruszą, zapomogi świąteczne, paczki dla dzieci/
    Ostateczne wynagrodzenie ustalane podczas rozmowy kwalifikacyjnej, adekwatne do posiadanego doświadczenia, kwalifikacji i umiejętności.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 9 dni temu)