Pracownik restauracji

  • Kępa, opolskie pow. opolski

Pracownik fizyczny

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: brak lub niepełne podstawowe
  • Inne wymagania: chęci do pracy, otwartości i komunikatywności, umiejętności pracy w zespole, książeczki sanepidowskiej jeśli nie masz jej dziś to będzie na to czas po decyzji zatrudnienia. Zniżki na nasze produkty do wszystkich restauracji w Polsce, Atrakcyjna oferta rabatowa na posiłki w czasie pracy, Możliwość przystąpienia do prywatnej opieki medycznej i ubezpieczenia na życie, Możliwość nabycia kart sportowych MultiSport dla Ciebie i Twoich bliskich. Nasza restauracja zlokalizowana jest przy obwodnicy Opola (skrzyżowanie ul. Luboszycka - Opolska). Tuż przy restauracji znajduje się przystanek MZK gdzie dojedziesz linią nr 21.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 4 242 PLN
  • Opis wynagrodzenia: zł brutto+ 20% premii za pracę w godz. nocnych 23:00-7:00. Elastyczny grafik i możliwość pracy w niepełnym wymiarze godzin.
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 2 dni temu)