Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 18.04.2024

Operator koparki kołowej / koparko-ładowarki / mini koparki

Jerzy
  • Wiązowna, mazowieckie pow. otwocki

Budowlaniec

Umowa o pracę

ZATRUDNIMY

Stanowisko: operator koparki kołowej 17 ton (80% czasu) z możliwością rotacji koparko-ładowarka i minikoparka (20% czasu)

Lokalizacja firmy: powiat otwocki pod Warszawą

Miejsce pracy: w promieniu 30 km od siedziby firmy (bez delegacji)

Wymiar: poniedziałek-piątek (czasami soboty dla chętnych)

Doświadczenie: wymagane min. 2 lata*

*dopuszczamy mniejsze doświadczenie pod warunkiem nadrabiania zaangażowaniem, wrodzonym drygiem do maszyn, szybkością nauki

Wynagrodzenie:

od 32 zł netto (do ręki) za godzinę

Wymagania

• Uprawnienia i umiejętności obsługi koparki obrotowej,

• Prawo jazdy min. kat. B (prawo jazdy kat. C będzie dodatkowym atutem - nie jest wymagane)

• Dyspozycyjność i elastyczność,

• Nastawienie na ścisłą współpracę z innymi operatorami i kierowcami,

• Dokładność, zaangażowanie,

• Dobra organizacja pracy własnej,

• Doświadczenie w pracy na koparce, podstawowa znajomość branży,

Zakres obowiązków:

• Realizacja wewnętrznych i zewnętrznych zleceń usługowych,

• Dbanie o powierzony sprzęt i wizerunek firmy,

• Zgłaszanie pojawiających się usterek,

• Samodzielne wypełnianie tygodniowych kart pracy,

• Profesjonalna obsługa klientów,

Oferujemy

• Umowa o pracę (a dla chętnych zlecenie),

• Pracę od poniedziałku do piątku (czasami soboty dla chętnych),

• Brak delegacji, początek i koniec dnia pracy w tym samym miejscu,

Ogłoszenie skierowane do osób z najbliższej okolicy, nie zapewniamy benefitów związanych z delegacją (np. zakwaterowanie). Poszukujemy osoby z nastawieniem na długotrwałą współpracę do współtworzenia zespołu.

Kontakt:

Prosimy o przesyłanie CV za pośrednictwem portalu OLX.

Możliwy również kontakt telefoniczny pod numerem:

501 jeden dziewięć dwa 507