Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

Elektronik (smt, tht)

Elektronika Sp. z o.o.
  • Białe Błota, kujawsko-pomorskie pow. bydgoski

Inny

Umowa o pracę

Producent urządzeń elektronicznych poszukuje kandydata z doświadczeniem i wiedzą na stanowisko:

ELEKTRONIK

Gwarantujemy:
• Długoterminowe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Samodzielne stanowisko pracy
• Możliwość zdobycia unikalnych umiejętności i doświadczenia
• Atrakcyjne wynagrodzenie plus pakiet świadczeń
• Wolne weekendy (praca tylko poniedziałek-piątek)
• Pracę tylko na I zmianie (8.00-16.00)
Oczekiwania:
• Wykształcenie elektroniczne lub pokrewne
• Doświadczenie na podobnym stanowisku
• Umiejętność czytania schematów elektronicznych, dokumentów i rysunków technicznych
• Umiejętność obsługi podstawowych przyrządów pomiarowych i lutownicy
• Umiejętność naprawy układów elektronicznych
• Chęć przyswajania nowych zagadnień
Zadania:
• Testowanie nowych produktów
• Montaż i testowanie prototypów
• Uruchamianie i testowanie urządzeń zgodnie z dokumentacją
• Montaż układów elektronicznych (technologia smt, tht)

Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesyłanie CV po przez odpowiedź na ogłoszenie
Uprzejmie prosimy o zamieszczenie klauzuli:
Oświadczam, że zgodnie z przepisami rozporządzenia Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO) wyrażam zgodę na przetwarzanie w procesie rekrutacji podanych przeze mnie dobrowolnie dodatkowych danych osobowych niebędących danymi, których pracodawca może żądać na podstawie przepisów prawa.