Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 21.03.2024

Inspektor ds. kruszyw, gruntów i geotechniki

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad
  • Brzeziny, łódzkie pow. brzeziński

Urzędnik

Umowa o pracę

Zakres obowiązków

Warunki dotyczące charakteru pracy na stanowisku i sposobu wykonywania zadań:

  • Praca w siedzibie urzędu oraz w terenie,
  • Praca w trudnych warunkach,
  • Wykonywanie badań laboratoryjnych wymaga wysiłku fizycznego,
  • Praca na stanowisku wymaga dyspozycyjności oraz związana jest z odbywaniem wyjazdów służbowych na terenie kraju,
  • Obciążenie mięśniowo-szkieletowe oraz obciążenie narządu wzroku podczas pracy przy monitorach ekranowych i prowadzeniu samochodu służbowego.

Miejsce i otoczenie organizacyjno-techniczne stanowiska pracy:

  • Przy pracy możliwy kontakt z: zapyleniem, wysoką temperaturą, hałasem,
  • Praca w pomieszczeniach biurowych z wykorzystaniem komputera, urządzeń biurowych, a także w pomieszczeniach laboratoryjnych z wykorzystaniem specjalistycznych przyrządów kontrolnych i pomiarowych,
  • W trakcie wykonywania obowiązków wymagane jest poruszanie się po różnych poziomach budynku,
  • Budynek laboratorium i jego wyposażenie zapewniają bezpieczne i higieniczne warunki pracy, warunki są dostosowane do rodzaju wykonywanych prac i są przystosowane dla osób niepełnosprawnych ruchowo,
  • Praca przy oświetleniu naturalnym i sztucznym,
  • Podczas pobytu w terenie i na realizowanych budowach konieczność przebywania na wysokościach, po ruchem i w hałasie,
  • W przypadku wyjazdów służbowych korzystanie ze środków transportu publicznego albo z samochodu służbowego nieprzystosowanego do potrzeb niepełnosprawnych ruchowo.
  • Wykonuje badania laboratoryjne kruszyw i gruntów oraz terenowe badania geotechniczne, w tym na zadaniach realizowanych z programów rządowych,
  • Wykonuje badania sprawdzające dla recept na mieszanki gruntów lub kruszyw z materiałami wiążącymi hydraulicznie, w tym na zadaniach związanych z realizacją programów rządowych,
  • Analizuje, wspólnie z innymi członkami Zespołu, wyniki przeprowadzonych badań laboratoryjnych,
  • Pobiera w terenie, transportuje i przygotowuje próby do badań laboratoryjnych,
  • Przygotowuje dane do monitoringu jakości robót z badań przeprowadzonych na realizowanych zadaniach drogowych i mostowych,
  • Współpracuje z Nadzorem w zakresie realizowanych przez Oddział zadań inwestycyjnych,
  • Współuczestniczy przy wykonywaniu określonych zadań realizowanych na innych stanowiskach pracy w Zespole,
  • Przyjmuje, rejestruje oraz prawidłowo przechowuje, a następnie likwiduje ( po badaniach) próby laboratoryjne.

Wymagania

  • wykształcenie: średnie
  • doświadczenie zawodowe/staż pracy doświadczenia zawodowego
  • Prawo jazdy kat. B
  • Znajomość aktów prawnych : ustawa o drogach publicznych oraz rozporządzenie Ministra Infrastruktury w sprawie przepisów techniczno-budowlanych dotyczących dróg publicznych,
  • Wiedza merytoryczna: znajomość norm, wytycznych technicznych i metod badań w obszarze działalności zespołu
  • Kompetencje – wykorzystywanie wiedzy i doskonalenie zawodowe, rzetelność, organizacja pracy i orientacja na osiąganie celów, współpraca, komunikacja
  • Umiejętność obsługi komputera ( MS Excel, Word)
  • Posiadanie obywatelstwa polskiego
  • Korzystanie z pełni praw publicznych
  • Nieskazanie prawomocnym wyrokiem za umyślne przestępstwo lub umyślne przestępstwo skarbowe
  • wykształcenie: średnie z zakresu budownictwa
  • co najmniej 1 rok doświadczenia zawodowego w obszarze zagadnień związanych z technologią budowy dróg,
  • Wiedza merytoryczna : umiejętność obsługi sprzętu laboratoryjnego, znajomość normy zarządzenie jakością – norma PN-EN ISO/IEC 17025, znajomość sieci drogowej i podziału administracyjnego obszaru działania Oddziału

Oferujemy

  • Ruchomy czas pracy
  • Indywidualny rozkład czasu pracy
  • Możliwość wyjścia w celu załatwienia ważnej sprawy
  • Karty sportowe lub dofinansowanie zajęć sportowo-rekreacyjnych
  • Możliwość skrócenia dnia pracy dla zapewnienia opieki nad dzieckiem lub osobą zależną
  • Dostosowanie planów urlopów pracowników posiadających dzieci w wieku szkolnym i przedszkolnym do terminów wakacji, ferii i przerw świątecznych
  • Dofinansowanie do wypoczynku pracowników
  • Dofinansowanie do wypoczynku dzieci pracowników
  • Zniżki na wypoczynek w ośrodkach wypoczynkowych
  • Stabilną pracę w jednostce administracji państwowej z wieloletnią tradycją, otwarte i przyjazne środowisko pracy, zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
  • Dodatek za wieloletnią pracę w wysokości od 5% do 20 % wynagrodzenia zasadniczego w zależności od udokumentowanego stażu pracy,
  • Trzynaste wynagrodzenie,
  • Możliwość rozwoju kompetencji zawodowych (m.in. refundacja kosztów nauki na studiach, studiach podyplomowych, kursach zawodowych, kursach językowych),
  • Pożyczki pracownicze na preferencyjnych warunkach,
  • Możliwość wykupienia ubezpieczenia zdrowotnego i polisy na życie w preferencyjnej cenie.