Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Adal sp. z o.o.

Młodszy Konstruktor

  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Konstruktor

Umowa o pracę

Pełny etat

Młodszy specjalista (junior)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

        Jesteśmy liderem w branży inżynierskiej w zakresie projektowania i produkcji instalacji lakierniczych. Posiadamy własny dział projektowy, gdzie doświadczona kadra inżynierska opracowuje koncepcje i projekty, które następnie są wytwarzane w naszym zakładzie produkcyjnym.  Od ponad 40 lat naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację „pod klucz” projektów zautomatyzowanych instalacji malarni przemysłowych oraz innych instalacji technologicznych. Działamy zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Współpracujemy głównie z producentami i podwykonawcami branży automotive oraz liderami przemysłu maszynowego.

Z uwagi na stale rozwijające się działy inżynierów mechaników, elektryków i automatyków obecnie do pracy przyjmujemy zarówno osoby wykwalifikowane tzw. ekspertów, jak i osoby chcące zdobyć doświadczenie

Zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym!

Zakres obowiązków

  • projektowanie instalacji i urządzeń w oparciu o wymagania i specyfikacje projektu: instalacje lakiernicze, przygotowania powierzchni, systemy transportu, urządzenia grzewcze (piece, suszarki),
  • przygotowywanie modeli urządzeń 3D, dokumentacji wykonawczej 2D oraz dokumentacji towarzyszącej BOM (Bill of Materials), Instrukcje Obsługi itp.,
  • wykonywanie obliczeń, symulacji konstrukcyjnych oraz dobór urządzeń i komponentów,
  • optymalizacja rozwiązań konstrukcyjnych i wdrażanie nowoczesnych rozwiązań,
  • aktywna współpraca z innymi działami firmy przy realizacji projektów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne takie jak: mechanika i budowa maszyn, inżyniera chemiczna i procesowa, energetyka, inżyniera środowiska lub pokrewne,
  • nie wymagamy doświadczenia w pracy na stanowisku konstruktora maszyn,
  • mile widziani studenci ostatnich lat studów,
  • doświadczenie z zakresu projektowania maszyn w przemyśle (nie jest warunkiem koniecznym),
  • umiejętność czytania rysunków technicznych oraz schematów technologicznych,
  • znajomość pakietu MS Office oraz programów wspomagających projektowanie 3D (preferowany Autodesk Inventor) oraz 2D (AutoCad)
  • umiejętność analitycznego myślenia i rozwiązywania problemów,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu pozwalającym na swobodną pracę z dokumentacją i programami konstrukcyjnymi, mile widziana znajomość języka niemieckiego,
  • umiejętność pracy w zespole, konsekwencja w realizacji zadań,dokładność oraz kreatywność,
  • umiejętność współpracy z innymi działami w firmie,
  • prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
  • możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
  • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
  • Karta Multisport
  • Parking
  • Pracownicze Plany Kapitałowe
  • Prywatna opieka lekarska
  • Stabilne warunki zatrudnienia
  • Szkolenia, kursy, konferencje
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Świeża kawa z ekspresu
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Adal Sp. z o.o.z siedzibą w 05-152 Czosnów ul. Prosta 21, Adamówek, NIP: 5311069456. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Adal Sp. z o.o. z siedzibą w 05-152 Czosnów ul. Prosta 21, Adamówek , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.