Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 13.04.2024
Adal sp. z o.o.

Automatyk Programista

  • Czosnów, mazowieckie pow. nowodworski

Automatyk

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Bez doświadczenia

Запрошуємо працівників з України

        Jesteśmy liderem w branży inżynierskiej w zakresie projektowania i produkcji instalacji lakierniczych. Posiadamy własny dział projektowy, gdzie doświadczona kadra inżynierska opracowuje koncepcje i projekty, które następnie są wytwarzane w naszym zakładzie produkcyjnym.  Od ponad 40 lat naszym Klientom oferujemy kompleksową realizację „pod klucz” projektów zautomatyzowanych instalacji malarni przemysłowych oraz innych instalacji technologicznych. Działamy zarówno na rynku polskim jak i europejskim. Współpracujemy głównie z producentami i podwykonawcami branży automotive oraz liderami przemysłu maszynowego.

Z uwagi na stale rozwijające się działy inżynierów mechaników, elektryków i automatyków obecnie do pracy przyjmujemy zarówno osoby wykwalifikowane tzw. ekspertów, jak i osoby chcące zdobyć doświadczenie

Zapraszamy do udziału w naszym procesie rekrutacyjnym!

Zakres obowiązków

  • udział w projektowaniu układów sterowania dla nowych instalacji,
  • przygotowanie oprogramowania do sterowników PLC, paneli HMI, SCADA,
  • udział w uruchamianiu systemów sterowania,
  • szkolenie użytkowników w zakresie obsługi technicznej i użytkowania systemów sterowania,
  • przygotowywanie dokumentacji technicznej,
  • udział w serwisach u klientów,

Wymagania

  • wykształcenie wyższe techniczne (automatyka, robotyka, mechatronika, inne pokrewne),
  • wiedza z zakresu automatyki i elektryki,
  • zdolność analitycznego myślenia,
  • samodzielność w realizowaniu powierzonych zadań,
  • znajomość sterowników PLC Siemens S7, Mitsubishi,
  • umiejętność pracy samodzielnej a także w zespole,
  • ukierunkowanie na osiąganie zamierzonych celów, rzetelność, dokładność,
  • znajomość MS Office,
  • dobra znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego,
  • uprawnienia SEP gr. I E do 1kV będą dodatkowym atutem,
  • prawo jazdy kat. B,
  • gotowość do pracy w miejscach realizacji projektów.

Oferujemy

    • wynagrodzenie adekwatne do doświadczenia,
    • możliwość dalszego rozwoju i awansu zawodowego,
    • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • możliwość wdrażania własnych pomysłów,
    • możliwość rozwoju przy wymagających i niespotykanych projektach zarówno polskich jak i międzynarodowych,
    • płaską strukturę organizacyjną,
    • możliwość pracy na zasadach B2B.

    • Karta Multisport
    • Parking
    • Pracownicze Plany Kapitałowe
    • Prywatna opieka lekarska
    • Stabilne warunki zatrudnienia
    • Szkolenia, kursy, konferencje
    • Szkolenie stanowiskowe
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Świeża kawa z ekspresu
    Dowiedz się więcej o pracodawcy
    • Administratorem danych osobowych jest Adal Sp. z o.o.z siedzibą w 05-152 Czosnów ul. Prosta 21, Adamówek, NIP: 5311069456. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
    • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych, zawartych w przesłanych przeze mnie dokumencie aplikacyjnym, przez Adal Sp. z o.o. z siedzibą w 05-152 Czosnów ul. Prosta 21, Adamówek , dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji. Mam prawo wycofać udzieloną zgodę w dowolnym momencie. Cofnięcie zgody nie wpłynie na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie takiej zgody przed jej cofnięciem.