Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Telefoniczny Doradca Klienta

  • Gdynia, pomorskie

Doradca

Umowa o pracę

Praca od zaraz

Zakres obowiązków

Twój zakres obowiązków:

  • obsługa Klienta zgodnie z standardami,
  • analiza potrzeb Klienta i przedstawienie dopasowanej oferty,
  • dosprzedaż ofert, usług naszego Kontrahenta,
  • odpowiadanie na pytania i udzielanie informacji.

Wymagania

Nasze oczekiwania:

  • łatwość w nawiązywaniu kontaktów, postawa prokliencka,
  • uśmiech i pozytywna energia,
  • chęć do rozwoju i zdobywania nowej wiedzy,
  • możliwość rozpoczęcia współpracy od zaraz,
  • dyspozycyjność min. 25h tygodniowo.

Oferujemy

To oferujemy:

  • stabilną i długofalową współpracę,
  • elastyczny grafik, tak aby z łatwością połączyć pracę z dodatkowymi zajęciami,
  • dwie wypłaty w miesiącu - podstawa 27,70 brutto + premie,
  • jasne ścieżki rozwoju - stawiamy na rozwój wewnętrzny oraz szkolenia,
  • liczne konkursy z nagrodami rzeczowymi i finansowymi,
  • świetną lokalizację - nasz oddział znajduje się w centrum Gdyni,
  • możliwość przejścia na pracę zdalną po min. miesiącu pracy w biurze.

Dołącz do nas!

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Unique People Sp. z o.o. 50-130 WROCŁAW UL. RZEŹNICZA 32/33, NIP: 8971901804 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.