Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
REDNT Spółka Akcyjna

Projektant układów zasilana i sterowania

  • Bielsko-Biała, śląskie

Projektant

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

jest działającym 17 lat na rynku przedsiębiorstwem skupiającym młody i dynamiczny zespół inżynierów informatyków, automatyków oraz elektroników. Naszą specjalnością są systemy informatyczne z zakresu IoT i Przemysłu 4.0 oraz systemy monitorowania i sterowania procesami technologicznymi, a klientami duże przedsiębiorstwa produkcyjne, z którymi nawiązaliśmy wieloletnią współpracę. Pomimo ugruntowanej pozycji na rynku ciągle spoglądamy w przyszłość i pragniemy oferować nasze rozwiązania coraz szerszej grupie klientów.

Jeśli interesują Cię te zagadnienia, chętnie się uczysz i chcesz pracować przy ciekawych rozwiązaniach dla przemysłu, a jednocześnie lubisz odpowiedzialne wyzwania, dołącz do nas i naszej wizji czwartej rewolucji przemysłowej.

Firma REDNT S.A. zatrudni:

Projektant układów zasilania i sterowania

Miejsce pracy: Międzyrzecze Górne

Forma zatrudnienia: Umowa o pracę/b2b

Zakres obowiązków

  • Udział w pracach działu projektowania, w tym projektowanie układów zasilania i sterowania dla obiektów przemysłowych.

  • Udział przy tworzeniu dokumentacji technicznych i instrukcji dla opracowanych urządzeń elektrycznych.

  • Sprawowanie nadzoru autorskiego przy montażu i uruchomieniu projektowanych urządzeń i instalacji.

  • Sporządzanie dokumentacji powykonawczych.

  • Wsparcie działów produkcji, montażu i serwisu w zakresie identyfikacji problemów i wsparcie przy kalibracji i uruchomieniu urządzeń.

  • Współpraca z innymi działami firmy, w zakresie realizowanych projektów.

  • Mile widziane:

    • Uprawnienia budowlane w specjalności elektrycznej.

    • Znajomość programu EPLAN.

    • Znajomość zagadnień związanych z bezpieczeństwem funkcjonalnym, wymaganiami dyrektywy ATEX lub kompensacją mocy biernej.

    • Znajomość podstaw budowy sieci LAN.

    • Uprawnienia URE G1 (SEP).

    • Wiedza w zakresie związanym z procedurami wprowadzenia wyrobów do obrotu (oznakowanie CE).

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne w kierunku elektrotechnika, automatyka, elektronika lub pokrewne.

  • Dobra znajomość podstaw elektrotechniki, znajomość wymagań i norm mających zastosowanie w odniesieniu do instalacji elektrycznych.

  • Orientacja w wymaganiach dotyczących konstrukcji urządzeń elektrycznych (rozdzielnice i szafy sterownicze).

  • Przynajmniej podstawowa umiejętność projektowania układów sterowania, w tym opartych o sterowniki PLC.

  • Umiejętność obsługi programów typu CAD.

  • Minimum 2 lata doświadczenia przy projektowaniu instalacji lub urządzeń elektrycznych.

  • Chęć nauki i podnoszenia kwalifikacji.

  • Znajomość podstaw rysunku technicznego.

  • Znajomość języka angielskiego w stopniu umożliwiającym czytanie dokumentacji technicznych.

  • Prawo jazdy kat. B.

Oferujemy

  • Pracę w innowacyjnym zespole specjalistów przy ciekawych projektach dla przemysłu

  • Możliwość szkolenia i doskonalenia zawodowego

  • Bezpłatne śniadania, soki oraz owoce w biurze

  • Parking pod firmą

  • Ubezpieczenie na życie

  • Ubezpieczenie zdrowotne

  • Administratorem danych osobowych jest REDNT Spółka Akcyjna 40-313 Katowice Pod Młynem 1C, NIP: 5482463036. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez REDNT Spółka Akcyjna 40-313 Katowice Pod Młynem 1C, NIP: 5482463036 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.