Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
  • Białystok, podlaskie

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

ANDROPOL S.A. to polska firma, która jest wiodącym producentem tkanin w Europie. W ofercie posiadamy asortyment mający zastosowanie w wielu segmentach użytkowych (m. in.: tkaniny wojskowe, tkaniny wielofunkcyjne, stosowane jako warstwa zewnętrzna ubrań specjalnych dla strażaków, tkaniny dla placówek służby zdrowia, tkaniny i konfekcja HORECA). Zatrudniamy ponad 300 osób w dwóch lokalizacjach: Białymstoku oraz Andrychowie. Naszą największą wartością są ludzie – tylko dzięki ich kompetencjom, pomysłom i zaangażowaniu jesteśmy w stanie tworzyć zaawansowaną technologicznie, nowoczesną Firmę, która spełnia najwyższe standardy jakości swojej branży.

Technolog

Obowiązki

  • opracowywanie dokumentacji produkcyjnej i technologicznej
  • analiza i doskonalenie procesów produkcyjnych
  • nadzór nad prawidłowym przebiegiem procesów technologicznych
  • rozwiązywanie problemów produkcyjnych
  • udział w projektowaniu i wdrażaniu nowych linii produkcyjnych
  • poszukiwanie innowacyjnych technologii i rozwiązań usprawniających automatyzację procesu produkcji
  • udział w próbach technologicznych, kwalifikacji urządzeń oraz wdrażania procesu
  • współpraca z jednostkami badawczymi oraz z Działem Kontroli Jakości i Sekcją Zakupów

Wymagania

  • wykształcenie wyższe – preferowane chemiczne
  • mile widziane doświadczenie w pracy na stanowisku technologa w branży włókienniczej
  • dobra znajomość języka angielskiego (swobodna komunikacja)
  • bardzo dobra organizacja pracy, umiejętność pracy w zespole i komunikatywność
  • umiejętność zarządzania projektami
  • umiejętność pracy pod presją czasu

Oferujemy

  • pracę w oparciu o umowę o pracę
  • możliwości rozwoju
  • przyjazną atmosferę
  • niezbędne narzędzia do pracy
  • możliwa praca w systemie dwuzmianowym