Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Młodszy specjalista ds. utrzymania sieci (k/m)

  • Zielona Góra, lubuskie

Inny

Umowa o pracę

Zadania:

  • wykonywanie prac instalacyjnych i pomiarów nowobudowanych systemów teletransmisyjnych, energetycznych oraz systemów antenowych
  • usuwanie awarii i wykonywanie przeglądów urządzeń, konserwacji i napraw
  • udział w odbiorach technicznych, uruchomieniach i przekazywaniu do eksploatacji nowo instalowanych urządzeń
  • opracowywanie dokumentacji powykonawczej i pomiarowej systemów teletransmisyjnych

Oczekiwania:

  • wykształcenie min. średnie techniczne - elektronika, telekomunikacja, elektrotechnika lub pokrewne
  • podstawowa wiedza z zakresu technologii i urządzeń telekomunikacyjnych i/lub systemów elektroenergetycznych
  • brak przeciwwskazań do pracy na wysokości oraz w polach wysokiej częstotliwości
  • prawo jazdy kategorii B (praca w terenie)
  • uprawnienia energetyczne SEP (E,D) mile widziane
  • otwartość na pracę w systemie równoważnym i w pogotowiu technicznym (dyspozycyjność) orientacja na rozwój i umiejętność samokształcenia

To oferujemy:

  • ciekawa i pełna wyzwań praca w prestiżowej i stabilnej firmie będącej głównym operatorem technicznym naziemnej sieci radiowo-telewizyjnej w Polsce i liderem w zakresie dostarczania rozwiązań multimedialnych
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjny system premiowania
  • nowoczesne narzędzia pracy
  • prywatna opieka medyczna
  • szeroka oferta szkoleniowa
  • bezpłatna nauka języka angielskiego
  • możliwość rozwoju w roli trenera wewnętrznego
  • platforma benefitowa
  • karta sportowa
  • dostęp do aplikacji z audiobookami i e-bookami
  • pożyczki na cele mieszkaniowe
  • dodatkowe dni wolne na działalność w ramach wolontariatu
  • program ubezpieczeniowy ze składką inwestycyjną opłacaną przez pracodawcę
  • dofinansowanie wypoczynku
  • płatny program poleceń pracowniczych
  • akcje charytatywne
  • integracje, wycieczki, rajdy górskie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez EmiTel S.A. 02-797 EmiTel S.A. ul. Franciszka Klimczaka 1, NIP: 5272703675 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.