Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 29.03.2024

TECHNIK MONTER / DZIAŁ OPTOELEKTRONIKI ul. Zwoleńska 43/43a

  • Warszawa, mazowieckie

Technik

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Semicon Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i od ponad 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Zespół Semicon liczy pond 100 osób, które pracują w trzech lokalizacjach w Warszawie.

Jako Polski przedstawiciel renomowanych firm dystrybuujemy:

  • elementy elektroniczne,
  • złącza i przewody fotowoltaiczne,
  • materiały i preparaty chemiczne dla elektroniki, przemysłu lotniczego i służb utrzymania ruchu,
  • narzędzia, akcesoria, materiały dla montażu elektroniki.

W naszych działach produkcyjnych zajmujemy się produkcja modułów laserowych, montażem zaawansowanych technicznie płytek PCB oraz przetwarzaniem taśm, rzepów oraz innych specjalistycznych materiałów.

Firma Semicon Sp. z o.o. powstała w 1987 roku i od ponad 30 lat niezmiennie działa w branży elektronicznej. Zespół Semicon liczy pond 100 osób, które pracują w czterech lokalizacjach w Warszawie.Jako Polski przedstawiciel renomowanych firm dystrybuujemy:- elementy elektroniczne,- złącza i przewody fotowoltaiczne,- materiały i preparaty chemiczne dla elektroniki, przemysłu lotniczego i służb utrzymania ruchu,- narzędzia, akcesoria, materiały dla montażu elektroniki.W naszych działach produkcyjnych zajmujemy się produkcja modułów laserowych, montażem zaawansowanych technicznie płytek PCB oraz przetwarzaniem taśm, rzepów oraz innych specjalistycznych materiałów.

Obowiązki

  • montaż strojenie i serwis modułów laserowych(mechanika, optyka i elektronika)
  • kontrola jakości dostaw podzespołów
  • kontrola jakości produktów (ocena wyrobu gotowego)
  • pakowanie gotowych produktów zgodnie ze specyfikacją
  • kontrola stanów magazynowych podzespołów

Wymagania

  • doświadczenie minimum 1 rok na podobnym stanowisku
  • umiejętność precyzyjnego lutowania elementów przewlekanych i powierzchniowych
  • umiejętność identyfikacji komponentów elektronicznych
  • zdolności manualne
  • umiejętność czytania rysunków technicznych
  • umiejętność czytania schematów urządzeń elektronicznych
  • umiejętność pracy w zespole
  • dokładność i sumienność

Oferujemy

  • umowa o pracę
  • praca w rozwijającej się firmie
  • praca od poniedziałku do piątku
  • szkolenia wdrażające
  • dostęp do szerokiego pakietu benefitów: pakiet medyczny, ubezpieczenie na życie

  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Semicon Sp. z o.o. 04-761 Warszawa Zwoleńska 43/43a, NIP: 5260303208 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.