Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Specjalista ds. Wsparcia Sprzedaży

  • Nowa Wieś, kujawsko-pomorskie pow. grudziądzki

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

przekształcono z: INSTAL PROJEKT GAWŁOWSCY ŚCIERZYŃSCY SPÓŁKA JAWNA

Twój zakres obowiązków

  • Wyszukiwanie leadów sprzedażowych
  • Przygotowywanie ofert handlowych
  • Praca w CRM
  • Raportowanie i analizowanie danych sprzedażowych
  • Rozliczanie programów partnerskich

Nasze wymagania

CZEGO OCZEKUJEMY OD CIEBIE?

•Umiejętności pracy z klientem

•Kreatywności

•Samodzielności

•Znajomość arkusza kalkulacyjnego Excel

•Umiejętności raportowania i pracy na danych liczbowych

•Zaangażowania w pracę i otwartości

Idealnie jeśli:

•Praca z klientem nie jest Ci obca

•Posiadasz zdolności analityczne

•Jesteś dostępny/dostępna od ręki

•Jesteś komunikatywny/a i lubisz pracować w zespole

To oferujemy

  • Uczciwe wynagrodzenie – uzależnione od posiadanych kompetencji oraz osiąganych wyników pracy – oparte o rynek i sprawiedliwą ocenę pracy.
  • Bezpieczeństwo – stałą pracę w firmie o dobrej pozycji rynkowej, kierującej się wartościami.
  • Perspektywy – możliwość rozwoju zawodowego (edukacja, szkolenia, interesujące projekty).
  • Samodzielność - możliwość wdrażania innowacyjnych pomysłów i realizacji projektów.
  • Zespół – pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole i przyjazną atmosferę, wsparcie podczas procesu wdrożenia w nowe obowiązki.