Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024

Restauracja Kardamon zatrudni SZEFA KUCHNI oraz KUCHARZY!

  • Kętrzyn, warmińsko-mazurskie pow. kętrzyński

Pomoc kuchenna

Umowa o pracę

Pełny etat

Szukamy SZEFA KUCHNI oraz KUCHARZY do Restauracji Kardamon w Kętrzynie!Restauracja Kardamon to miejsce, które kładzie duży nacisk na świeżość, jakość i kreatywność w kuchni. Z dumą prezentujemy wyjątkowe dania, łącząc tradycję z nowoczesnością. Aby umocnić naszą pozycję jako jednego z najbardziej rozpoznawalnych miejsc kulinarnej podróży na mapie Warmii i Mazur, poszukujemy pełnego pasji Szefa Kuchni oraz doświadczonych Kucharzy!

Obowiązki

Wymagania

  • Doświadczenie na wybranym stanowisku w restauracji o podobnym profilu.
  • Dyspozycyjność.
  • Pasja do gotowania i kreatywność w przygotowywaniu dań.
  • Dbałość o szczegóły i wysokie standardy jakościowe.
  • Gotowość do pracy w zespole.
  • Komunikatywność oraz pozytywne podejście do pracy.

Oferujemy

  • Pracę od zaraz.
  • Atrakcyjne wynagrodzenie i płatne nadgodziny.
  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę bądź umowy zlecenia.
  • Przyjazną atmosferę pracy oraz możliwość rozwoju zawodowego.
  • Elastyczny grafik dostosowany do Twoich preferencji.