Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 06.04.2024
Marba-Sport Marcin Mocarski spółka komandytowa

Specjalista / Specjalistka ds. obsługi klienta B2B

  • Miszewko, pomorskie pow. kartuski

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Twój zakres obowiązków

  • kompleksowa realizacja zamówień od polskich i zagranicznych klientów (w tym m.in. doradztwo, przygotowywanie zamówień w systemie przed kompletacją, kontrolowanie należności, wystawianie i korygowanie dokumentów sprzedażowych),
  • obsługa bieżącej komunikacji mailowej i telefonicznej,
  • przygotowywanie ofert handlowych,
  • składanie zamówień u producentów pod bieżące potrzeby klientów,
  • posprzedażowa obsługa klienta (zwroty).

Nasze wymagania

  • min. 2-letnie doświadczenie w sprzedaży i obsłudze klienta,
  • swobodna komunikacja w języku angielskim,
  • doskonałe umiejętności komunikacyjne i interpersonalne oraz pogodne usposobienie,
  • umiejętność pracy w zespole, dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy,
  • praktyczna znajomość obsługi systemów wspierających sprzedaż typu ERP oraz umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • mile widziana znajomość środowiska e-commerce oraz branży sportowej.

To oferujemy

  • pracę w biurze, od poniedziałku do piątku w godz. 8:00 – 16:00,
  • stabilne zatrudnienie w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • ciekawą, różnorodną, pełną wyzwań pracę w młodym zespole,
  • rabaty pracownicze na oferowany asortyment,
  • darmowy parking,
  • ubezpieczenie na życie na preferencyjnych warunkach.