Kierownik utrzymania ruchu- specjalista ds. technicznych

  • Nowy Dwór Gdański, pomorskie pow. nowodworski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na okres próbny

Wymagania

  • Wykształcenie: średnie zawodowe
  • Inne wymagania: :
    - wykształcenie średnie lub wyższe techniczne,
    - mile widziane doświadczenie zawodowe w mleczarstwie lub w branży spożywczej,
    - dyspozycyjność,
    - samodzielność i dobra organizacja pracy,
    - znajomość z zakresu zaopatrzenia technicznego części zamiennych do maszyn i urządzeń produkcji spożywczej.

    Pracodawca oferuje:
    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    - ciekawą i pełną wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,
    - dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń socjalnych oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 6 000 do 9 300 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto (wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych oraz przyjętego zakresu czynności i odpowiedzialności)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)