Technolog- kierownik zmiany w dziale produkcji

  • Nowy Dwór Gdański, pomorskie pow. nowodworski

Kierownik

Umowa o pracę

Pełny etat

Zakres obowiązków

Umowa o pracę na czas określony

Wymagania

  • Wykształcenie: wyższe (w tym licencjat)
  • Inne wymagania: :
    - wykształcenie wyższe : specjalność technologia żywności lub podobne spożywcze ( mile widziana specjalizacja mleczarska),
    - mile widziane doświadczenie zawodowe w mleczarstwie lub w branży spożywczej,
    -dyspozycyjność.

    PRACODAWCA OFERUJE:
    - mieszkanie dla pracownika i jego rodziny, możliwość zatrudnienia współmałżonka,
    - stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,
    - możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji,
    - ciekawą i pełna wyzwań pracę w nowoczesnej organizacji,
    - dodatkowo korzystanie z pakietu świadczeń z ZFŚS oraz możliwość przystąpienia do pracowniczego ubezpieczenia grupowego.
  • Przeznaczone wyłącznie dla osób zarejestrowanych w urzędzie pracy: nie

Oferujemy

  • Wynagrodzenie brutto: od 5 000 do 8 000 PLN
  • Opis wynagrodzenia: brutto ( wynagrodzenie uzależnione od kwalifikacji zawodowych oraz przyjętego zakresu czynności i odpowiedzialności)
  • System wynagrodzenia: Czasowy ze stawką miesięczną
CBOP
Dodana
Wygasa (za 3 dni temu)