Specjalista R&D

Zeller Plastik Poland
  • Garwolin, mazowieckie pow. garwoliński

Inżynier

Umowa o pracę

Firma Zeller Plastik Poland jest częścią dynamicznie rozwijającej się grupy BERRY, jednego z największych producentów opakowań na świecie. BERRY to obecnie prawie 300 zakładów znajdujących się na 5 kontynentach i zatrudniających 48 tys. pracowników.
Zakład zlokalizowany jest w Woli Rębkowskiej (dawne zakłady Kasprzaka) i działa nieprzerwanie od 1994r.

Obecnie poszukujemy pracownika na stanowisko „Specjalista R&D”.

Zakres obowiązków:
• Praca nad projektowaniem produktów z tworzyw sztucznych.
• Aktywne poszukiwanie innowacyjnych możliwości rozwoju produktów.
• Stały kontakt i utrzymywanie relacji z klientem.
• Modyfikowanie i dopracowanie projektu zgodnie z oczekiwaniami klienta, celem uzyskania produktu spełniającego założenia projektu i wymagania klienta.
• Ścisła współpraca z innymi Działami biorącymi udział w projekcie.

Wymagania

• Wykształcenie wyższe techniczne (lub w trakcie nauki).
• Doświadczenie na podobnym stanowisku mile widziane.
• Znajomość zagadnień związanych z projektowaniem.
• Umiejętność modelowania 3D w programie SolidWorks.
• Znajomość zagadnień z zakresu geometrii wykreślnej i rysunku technicznego.
• Otwartość, gotowość do nauki.
• Rzetelność i staranność.
• Umiejętność pracy w zespole ale również umiejętność samodzielnego prowadzenia projektów.
• Komunikatywne posługiwanie się językiem angielskim w mowie i piśmie.

Oferujemy

• Stałe zatrudnienie na podstawie umowy o pracę.
• Możliwość pracy w międzynarodowym środowisku.
• Możliwość realizacji projektów dla największych producentów kosmetyków i chemii gospodarczej na świecie.
• Kursy językowe oraz szkolenia rozwojowe.
• Atrakcyjne wynagrodzenie.
• Premie miesięczne oraz premia roczna.
• Benefity z funduszu socjalnego (wczasy pod gruszą, dodatki świąteczne, bezpłatne wejścia na basen).
• Możliwość dodatkowego ubezpieczenia na życie.
• Program pomysłów pracowniczych.

Wszystkie osoby zainteresowane naszą ofertą pracy prosimy o przesyłanie aplikacji na adres @ lub składanie na portierni Zakładu w Woli Rębkowskiej przy ulicy Topolowej 38.

Prosimy o zawarcie w CV klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przez Zeller Plastik Poland z siedzibą w Woli Rębkowskiej zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2016 r., poz. 922)”.

Informujemy, że Administratorem danych jest Zeller Plastik Poland z siedzibą w Woli Rębkowskiej przy ul. Topolowej 38. Dane zbierane są dla potrzeb rekrutacji. Ma Pani/Pan prawo dostępu do treści swoich danych oraz ich poprawiania. Podanie danych w zakresie określonym przepisami ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. Kodeks pracy oraz aktów wykonawczych jest obowiązkowe. Podanie dodatkowych danych osobowych jest dobrowolne.
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)