Inżynier Termodynamiki

HEXONIC Sp. z o.o.
  • Nowy Dwór Gdański, pomorskie pow. nowodworski

Inżynier

Umowa o pracę

Twój zakres obowiązków:
• Analiza dokumentacji i specyfikacji technicznych
• Dobór wymienników ciepła za pomocą specjalistycznego oprogramowania Aspen Exchanger Design&Rating (zapewniamy szkolenie)
• Sporządzanie kalkulacji/ wyceny ofertowej w ścisłej współpracy z klientem
• Ścisła współpraca z klientem podczas procesu ofertowego

Nasze wymagania:
• Wykształcenie wyższe techniczne
• Mile widziani absolwenci lub studenci ostatniego roku studiów na kierunku mechanika i budowa maszyn, lub kierunku pokrewnym ze specjalizacją ciepłownictwo/ chłodnictwo
• Znajomość języka angielskiego na poziomie minimum B2
• Podstawowa znajomość procesów wymiany ciepła
• Odpowiedzialność i sumienność
• Rozwinięta umiejętność analitycznego myślenia
• Praca w środowisku międzynarodowym
• Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku lub innym samodzielnym, związanym ze sprzedażą lub w kontaktach z Klientem

To oferujemy:
• Rozwój kompetencji poprzez szkolenia wewnętrzne i zewnętrzne
• Pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie, inwestującej w rozwój i nastawionej na ekspansję międzynarodową poprzez tworzenie innowacyjnych rozwiązań
• Współpracę w gronie doświadczonego zespołu
• Dużą samodzielność, jesteśmy otwarci na Twoje inicjatywy
• Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
• Dofinansowanie do karty MultiSport
• Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej

Carpooling – możliwość wspólnych dojazdów z Trójmiasta, Elbląga, Malborka i okolic

CV prosimy przesyłać za pomocą przycisku Aplikuj lub dostarczyć na adres: HEXONIC Sp. z o.o., ul. Warszawska 50, 82-100 Nowy Dwór Gdański.

W treści e-maila / aplikacji należy wskazać nazwę stanowiska: Inżynier Termodynamik
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)