Samodzielna księgowa

Rema Tip Top Service
  • Kleszczów, łódzkie pow. bełchatowski

Księgowy

Umowa o pracę

Opis stanowiska:

• Księgowanie faktur zakupu, sprzedaży, delegacji, wyciągów bankowych (zdarzenia gospodarcze polskie i zagraniczne)
• Przygotowywanie deklaracji podatkowych (podatek od nieruchomości, środków transportowych, VAT,CIT,)
• Realizacja przelewów
• Kontrola rozrachunków z kontrahentami i pracownikami
• przygotowywanie raportów na potrzeby zarządu, banków oraz instytucji zewnętrznych
• wystawianie faktur sprzedaży za usługi budowlano-montażowe
• kontakt z bankiem oraz innymi instytucjami finansowymi
• Udział w procesie zamknięcia miesiąca
• Sporządzanie sprawozdań finansowych

Profil kandydata:

• 3-letnie doświadczenia na podobnym stanowisku
• Praktyczna znajomość pakietu MS Office
• wykształcenie wyższe (kierunkowe ekonomia/finanse/rachunkowość),
• Znajomość ustawy o rachunkowości i obowiązujących przepisach podatkowych
• Dobra znajomość języka angielskiego lub niemieckiego (min. B1)
• Bardzo dobra organizacja pracy, zaangażowanie
• Znajomość programu Enova będzie dodatkowym atutem
Dodana
Wygasa (za 6 dni temu)