Fizjoterapeuta

Pallmed
  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie

Inny

Umowa zlecenie

Stanowisko: Fizjoterapeuta (Hospicjum Domowe dla Dzieci)

Poszukujemy w lokalizacjach: Solec Kujawski; Bydgoszcz i Świecie.

W Pallmed, będącej częścią grupy Vivisol, koncentrujemy się na poprawie jakości życia pacjentów i ich rodzin. Każdego dnia ponad 1500 naszych pracowników medycznych leczy i poprawia komfort życia prawie 3000 pacjentów w całej Polsce zapewniając nie tylko wsparcie medyczne i nadzór, ale także kulturę troski o pacjenta. W Pallmed otaczamy opieką!
Wyznaczając najwyższej standardy opieki i zapewniając możliwość rozwoju chcemy być Twoim pierwszym wyborem.
Zakres zadań:
● planowanie, organizowanie i przeprowadzanie terapii fizjoterapeutycznej dla małych pacjentów w warunkach domowych,
● edukacja opiekunów w zakresie zabiegów opiekuńczo-pielęgnacyjnych oraz aktywności wspierających rozwój dziecka,
● współpraca z zespołem terapeutycznym,
● prowadzenie dokumentacji medycznej (w wersji elektronicznej).

Wymagania

● prawo wykonywania zawodu fizjoterapeuty,
● doświadczenie w pracy z dziećmi,
● szkolenia/kursy z zakresu fizjoterapii pediatrycznej,
● czynne prawo jazdy kat. B,
● dyspozycyjność (przynajmniej 1-2 wizyty dziennie).

Oferujemy

● elastyczny czas pracy,
● umowę zlecenie lub kontrakt,
● pracę w interdyscyplinarnym zespole terapeutycznym,
● stabilne warunki zatrudnienia, możliwość podnoszenia kwalifikacji zawodowych - kursy w zakresie opieki paliatywnej.

Prosimy o kontakt: @
Tel:
Dodana
Wygasa (jutro)