Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Dr Green Sp. z o.o.

Pomocnik liniii technologicznej

  • Chrzanów, małopolskie pow. chrzanowski

Pracownik produkcji

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Praca od zaraz

Nasz innowacyjny, w skali Polski i Europy, proces produkcji umożliwia m. in. poprawę właściwości wody i podnosi skuteczność działania środków ochrony roślin.

Do naszego zespołu produkcyjnego poszukujemy odpowiedzialnych i rzetelnych kandydatów na stanowisko:

POMOCNIK LINI TECHNOLOGICZNEJ

Miejsce pracy: Chrzanów

Zakres obowiązków

  • Realizowanie zleceń produkcyjnych

  • Obsługa maszyn produkcyjnych (linia produkcyjna)

  • Dbanie o stan techniczny maszyn i urządzeń

  • Przestrzeganie zasad BHP i PPOŻ

Wymagania

  • Wykształcenie techniczne: zawodowe, mile widziane średnie

  • Mile widziane doświadczenie w pracy w obsłudze linii produkcyjnej / obsłudze magazynowej

  • Miejsce zamieszkania w Chrzanowie lub najbliższej okolicy

  • Gotowość do pracy zmianowej

  • Praca dla mężczyzn
  • Punktualność

Oferujemy

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Umowę o pracę

  • Możliwość przystąpienia do ubezpieczenia na życie w ramach pakietu firmowego

  • Szkolenie przygotowujące do wykonywania pracy

  • Możliwość skorzystania z kart Multisport - w tym dla członków rodziny

  • Realną możliwość rozwoju zawodowego w innowacyjnej i rosnącej firmie

  • Administratorem danych osobowych jest Dr. Green Sp. z o.o. 32-500 Chrzanów Ul. Fabryczna 16, NIP: 6282206223. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Dr. Green Sp. z o.o. 32-500 Chrzanów Ul. Fabryczna 16, NIP: 6282206223 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.