Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024
Randstad Polska Sp. z o.o.

Specjalista ds. analizy danych

  • Warszawa, mazowieckie

Specjalista ds. analizy i statystyki

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca hybrydowa

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Agencja zatrudnienia – nr wpisu 47

Ta oferta pracy przeznaczona jest dla osób powyżej 18 roku życia

Naszym Klientem jest międzynarodowa firma z branży energetycznej należąca do hiszpańskiej grupy. Zajmuje się wytwarzaniem oraz dostarczaniem prądu i gazu w sposób odpowiedzialny i z poszanowaniem środowiska naturalnego.

Do swojego zespołu poszukują osoby na stanowisko Specjalista ds. analizy danych.

Posiadasz doświadczenie zdobyte na podobnym stanowisku? Cechuje Cię skrupulatność i sumienność? Charakteryzuje Cię dobra znajomość programu Excel? Jeśli tak, to ta oferta czeka właśnie na Twoja aplikację!

Zakres obowiązków

  • Przeprowadzenie analizy w celu sprawdzenia kompletności i poprawności danych w systemach informatycznych Spółki
  • Opracowywanie i dostosowywanie procesów biznesowych, aby efektywnie współpracować z systemami informatycznymi urzędów i organizacji nadzorujących oraz kontrolujących
  • Przygotowywanie baz danych, raportów, zestawień oraz wprowadzanie danych wymaganych przez urzędy i organizacje nadzorujące działalność spółek zajmujących się obrotem energią elektryczną
  • Sporządzanie sprawozdań, raportów i analiz na podstawie analizowanych danych, zgodnie z ogólnymi wytycznymi lub według bieżącego zapotrzebowania
  • Monitorowanie bieżących przepisów, instrukcji oraz prac legislacyjnych związanych z wdrażaniem i funkcjonowaniem przepisów prawa ogólnego, przepisów wykonawczych i innych regulacji prawnych mających wpływ na działalność Spółki.
  • Współdziałanie z pozostałymi działami Spółki

Wymagania

  • Wykształcenie wyższe techniczne - preferowany kierunek: elektrotechnika, elektroenergetyka, automatyka, elektronika lub pokrewny
  • Zaawansowanej i praktycznej znajomości pakietu Office z naciskiem na MS Excel
  • Zaangażowania, skrupulatności, dokładności oraz umiejętności efektywnej pracy w zespole
  • Mile widziane doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku oraz znajomość prawa energetycznego i przepisów związanych z energią elektryczną

Oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o pracę
  • Hybrydowy system pracy (po okresie wdrożenia)
  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna oraz dofinansowanie do karty MultiSport)
  • Pracę w godzinach biurowych w komfortowym biurze w Śródmieściu
  • Niezbędne narzędzia pracy
  • Możliwość rozwoju w międzynarodowym środowisku
Dowiedz się więcej o pracodawcy
  • Administratorem danych osobowych jest Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Randstad Polska Sp. z o.o. 02-305 Warszawa Al Jerozolimskie 134, NIP: 5222450829 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.