Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalista ds. Zakupów

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • 9 000-11 000 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. Zakupów lub Zaopatrzenia

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje jako agencja pracy od 2006 roku. Posiadamy certyfikat Agencji Zatrudnienia nr 2376. Od kandydatów nie pobieramy opłat i wynagrodzenie płacimy zawsze na czas. Aktualnie dla naszego klienta poszukujemy kandydatów na stanowisko: Specjalista ds. Zakupów

Zakres obowiązków

- Realizacja procesów zakupowych

- Poszukiwanie i pozyskiwanie dostawców z kraju i zagranicy

- Optymalizacja procesów zakupowych pod względem minimalizacji kosztów oraz terminowości dostaw

Wymagania

- Minimum 3 lata doświadczenia na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej;

- Dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie;

- Znajomość programów klasy ERP;

- Wysoko rozwinięte umiejętności negocjacyjne i interpersonalne;

Oferujemy

- Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę;

- Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia;

- Premie regulaminowe i uznaniowe;

- Dofinansowanie do programu sportowego – karty Multisport;

- Dodatek finansowy w postaci kart przedpłaconych na święta;

- Dofinansowanie do prywatnej opieki medycznej z możliwością rozszerzenia na członków rodziny;

- Możliwość skorzystania z ubezpieczenia grupowego na atrakcyjnych warunkach;

- Możliwość uzyskania i rozszerzania uprawnień;

  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.