Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Mechanik samochodowy

  • Niemcy zagranica

Mechanik

Umowa o pracę

Pełny etat

Pracownik fizyczny

Praca stacjonarna

Rekrutacja zdalna

Praca od zaraz

Firma Schmitz Solutions GmbH zatrudni od zaraz pracowników m/f/d na stanowisko:

MECHANIKA AUT OSOBOWYCH I CIĘŻAROWYCH m/f/d

Miejsce pracy: Guckheim i Rosbach (koło Frankfurtu nad Menem) w Niemczech.

Otrzymasz 1.000 € PREMII po 6 miesiącach pracy, jeżeli w ciągu trwania umowy Twoja frekwencja wyniesie 100 % w pracy.

Zakres obowiązków

  • obsługa bieżąca (wymiana płynów eksploatacyjnych, filtrów, pasków napędowych)
  • wymiana rozrządów, sprzęgła, obsługa układów hamulcowych
  • wymiana elementów zawieszenia
  • znajomość układów elektrycznych i elektronicznych

Wymagania

  • minimum 5 lat doświadczenia w zawodzie
  • samodzielność na stanowisku pracy
  • język niemiecki nie jest wymagany ale będzie dodatkowym atutem

Oferujemy

  • wynagrodzenie 15,92 € brutto / h + 40 € netto diety dziennej (tj. przy 168 h pracy 2.850 € netto na III klasie podatkowej i 2.650 € netto na I klasie podatkowej)
  • możliwość skorzystania z zakwaterwania w pokoju 1 osobowym
  • niemiecka umowa o pracę na czas nieokreślony podpisana przed podjęciem pracy
  • możliwość pobierania zaliczek
  • wsparcie polskojęzyczne
  • pomoc w zorganizowaniu wyjazdu do Niemiec (dofinansowanie lub zwrot kosztów przyjazdu)
  • dodatkowa premia 200€ za zrekrutowanie kandydata do pracy w Schmitz Solutions GmbH
  • Administratorem danych osobowych jest Schmitz Solutions GmbH 59557 Lippstadt Ostenfeldmark 5, NIP: DE311149812. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych wykraczających poza postanowienia ustawy o służbie cywilnej i kodeks pracy, zawartych w złożonej przeze mnie ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z ROZPORZĄDZENIEM PARLAMENTU EUROPEJSKIEGO I RADY (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (ogólne rozporządzenie o ochronie danych) (Dz. Urz. UE L 119/1) oraz ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. U. 2018 poz. 1000).