Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 05.04.2024

Specjalistka ds. obsługi klienta

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • 5 300-6 200 zł brutto / mies. Umowa o pracę

Specjalista ds. obsługi klienta

Umowa o pracę

Pełny etat

Specjalista (mid/regular)

Praca stacjonarna

Flame Employment Polska Sp. z o.o. istnieje od 2005. Jesteśmy certyfikowaną Agencją Zatrudnienia No. 2376 (EU/POL) od 2006.

W tym czasie pomogliśmy ponad 18000 osobom znaleźć pracę w Polsce i Europie..

Od naszych kandydatów nie pobieramy opłat. W przypadku ofert zagranicznych oferujemy wyłącznie zatrudnienie bezpośrednie u klienta.

Obecnie dla naszego klienta poszukujemy Specjalistki ds. Obsługi Klienta. Prowadzimy wyłącznie REKRUTACJĘ. Praca bezpośrednio u naszego klienta.

Zakres obowiązków

  • Obsługa Klientów (stacjonarnie, mailowo, telefonicznie) ;
  • Rozwiązywanie problemów klientów, pomoc w uzyskaniu informacji oraz przekierowanie do odpowiednich działów w firmie ;
  • Wsparcie innych działów firmy w zakresie administracyjno-handlowym ;

Wymagania

  • Pozytywny Vibe ;
  • Musisz być kreatywna oraz samodzielna ;
  • Otwartość na poszerzanie swoich kompetencji ;
  • Komunikatywny Język Angielski ;

Oferujemy

  • Umowa o Pracę - bezpośrednio z naszym klientem ;
  • Praca jednozmianowa w biurze, w godzinach 8:00 – 16:00 ;
  • Wynagrodzenie na START w okolicach 4000,00 zł na rękę ;
  • Podniesienie swoich umiejętności twardych oraz miękkich w procesie intensywnych szkoleń. Firma zainwestuje w Ciebie na start !
  • Administratorem danych osobowych jest Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553. Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Flame Employment Polska Sp. z o.o. 87-100 Toruń Jana Henryka Dąbrowskiego 6, NIP: 1070003553 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.