Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Koszalin, zachodniopomorskie

Inny

Umowa o pracę

Grupa Mojsiuk to jedno z największych przedsiębiorstw z branży motoryzacyjnej na Pomorzu Zachodnim. Od lat zbieramy doświadczenie, które pozwoliło nam na prowadzanie autoryzowanych salonów i serwisów takich marek jak Mercedes, Honda, Peugeot, Citroen, Opel oraz własnego Centrum Blacharsko-Lakierniczego. Stawiamy nie tylko na wysoką jakość obsługi klientów, ale również na atmosferę w pracy. Jesteśmy firmą rodzinną, dlatego dobro pracowników i ich satysfakcja jest dla nas priorytetem. Jeśli chcesz poznać nas bliżej, znajdziesz nas na stronie internetowej .

Pracownik myjni samochodowej

Obowiązki

  • Mycie i czyszczenie wnętrz samochodowych
  • Przygotowywanie samochodów dla klientów
  • Wykonywanie podstawowych czynności autodetailingowych
  • Polerowanie samochodów
  • Praca stacjonarna w Starych Bielicach k/Koszalina

Wymagania

  • Mile widziane doświadczenie na podobnym stanowisku
  • Dokładność w wykonywaniu powierzonych obowiązków
  • Prawo jazdy kat. B
  • Umiejętności pracy w zespole
  • Komunikatywność

Oferujemy

  • Umowę o pracę
  • Zatrudnienie w renomowanej firmie o stabilnej pozycji na rynku
  • Możliwości rozwoju zawodowego
  • Dobre warunki płacowe.
  • Ubezpieczenie na życie
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Pakiet multisport