Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

Asystentka księgowa przy Głównej Księgowej

  • Warszawa, mazowieckie

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

Eksperci Księgowi Sp. z o.o.

Eksperci Księgowi Sp. z o. o. to biuro rachunkowe, w którym stawiamy na profesjonalizm względem klienta i komfort pracy księgowego.

Obecnie poszukujemy odpowiedzialnej i kompetentnej Asystentki Księgowej, która dołączy do naszego biura rachunkowego i będzie wspierać naszą Główną Księgową. Jeśli posiadasz umiejętności księgowe, jesteś dokładna, skrupulatna i potrafisz działać w zespole, to zapraszamy do aplikowania na to stanowisko.

Obowiązki

  • Pomoc w prowadzeniu codziennych operacji księgowych Klientów biura
  • Klasyfikowanie i archiwizowanie dokumentów finansowych
  • Weryfikacja i wprowadzanie dokumentów do systemu księgowego
  • Pomoc w rozliczaniu podatków i przygotowywaniu deklaracji podatkowych

Wymagania

  • Znajomość podstawowych przepisów podatkowych i zasad rachunkowości
  • Dokładność, sumienność i umiejętność pracy w zespole
  • Umiejętność organizacji pracy i zarządzania czasem
  • Dobra znajomość języka angielskiego (mile widziana)

Oferujemy

  • Zatrudnienie w stabilnej firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • Możliwość zdobywania doświadczenia i rozwijania umiejętności księgowych
  • Przyjazną atmosferę pracy i wsparcie ze strony doświadczonego zespołu
  • Wynagrodzenie adekwatne do umiejętności i doświadczenia
  • Benefity pracownicze (np. prywatna opieka medyczna)

Nasze biuro mieści się w Warszawie, przy ul. Jana Kazimierza 23b lok. U1

Jeśli jesteś zainteresowana dołączeniem do naszej firmy jako Asystentka Księgowa dla Głównej Księgowej, prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV na adres e-mail: Aplikuj

W odpowiedzi na zgłoszenie, prosimy o podanie swoich oczekiwań finansowych oraz dostępności.

Zastrzegamy sobie prawo do kontaktu tylko z wybranymi kandydatkami.

Dziękujemy za zainteresowanie naszą ofertą i czekamy na Twoje zgłoszenie!