Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
SportWin Group

Akademia Piłkarska Reissa - Trener (praca popołudniowa)

  • Słupca, wielkopolskie pow. słupecki

Animator

Umowa o pracę

Pełny etat

SportWin Group od ponad 20 lat rozwija firmy i projekty z branży sportowej i konsultingowej, ukierunkowane na zarządzanie klubami piłkarskimi, eventy, marketing sportowy oraz budowę i zarządzanie obiektami sportowymi. W ramach Sportwin Group funkcjonują m.in.: Akademia Piłkarska Reissa, Akademia Piłkarska Falubaz, Akademia Piłkarska Stal Gorzów – sieć klubów, które razem stanowią największą akademię piłkarską w Polsce, skupiającą ponad 10 000 zawodników, zapewniającą treningi dla chłopców i dziewcząt w ponad 100 lokalizacjach.

1/2024

Obowiązki

  • Zapewnienie bezpieczeństwa dzieci,
  • Znajomość i realizacja gotowego konspektu treningowego,
  • Prowadzenie zajęć,
  • Udział w lidze WLLP i innych rozgrywkach wewnętrznych,
  • Współpraca z działem scoutingu,
  • Odpowiednie przygotowanie do zajęć (buty sportowe, ubiór Akademii)
  • Współpraca z drugim trenerem,
  • Przygotowanie sprzętu przed zajęciami,
  • Współpraca z rodzicami

Wymagania

  • Doświadczenie w pracy jako pierwszy trener,
  • Dyspozycyjności min. 2 dni w tygodniu,
  • Wysoki poziom komunikacji i umiejętności organizacyjnych,
  • Zaangażowanie, dobra organizacja pracy,
  • Samodzielność w działaniu

Oferujemy

  • 55-80zł/h netto dla trenera,
  • System szkoleń wewnętrznych,
  • Szansę na zdobycie ciekawego doświadczenia zawodowego,
  • Pracę w młodym i pełnym pasji zespole,
  • Szansę poznania ciekawych ludzi z branży sportowej,
  • Możliwość realizacji własnych zainteresowań (liga i turnieje wewnętrzne)