Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Dobroszyce, dolnośląskie pow. oleśnicki

Drukarz

Umowa o pracę

Pełny etat

Od ponad czterech dekad jesteśmy wiernym partnerem w świecie retail i merchandisingu. Nasza historia zaczęła się we Francji w 1973 roku, gdzie pierwszymi klientami, którym pomogliśmy wyróżnić się na rynku, były takie marki jak L’Oreal i Coty. Od tego czasu nieustannie rozwijamy naszą działalność, a od 2017 roku z dumą rozwijamy nasze skrzydła także w Polsce, w malowniczych Dobroszycach niedaleko Wrocławia. Specjalizujemy się w projektowaniu i produkcji masowej ekspozycji sklepowych, które nie tylko przyciągają wzrok, ale również budują doświadczenie marki w przestrzeni handlowej. Nasze rozwiązania są wszechstronne – od merchandisingu, przez ekspozycje wolnostojące, Pop Up Store, aż po specjalistyczne projekty dla sprzedaży detalicznej na lotniskach i w świecie cyfrowym. Zespół DIAM Poland to ponad 200 profesjonalistów – drukarzy, inżynierów, grafików, kontrolerów jakości czy logistyków, którzy każdego dnia wkładają swój talent i pasję w tworzenie produktów, które są nie tylko innowacyjne, ale także trwałe i estetycznie dopracowane. Nasza konkurencyjność opiera się na ciągle rozwijającym się parku maszynowym i prawie 10 000 m2 powierzchni produkcyjnej, co pozwala nam realizować nawet najbardziej wymagające projekty. Nasza międzynarodowa obecność to efekt zaufania, jakim obdarzyły nas prestiżowe marki – Chanel, Clinique, Dior, Giorgio Armani, Givenchy, Lancome, Louis Vuitton, MAC, Maybelline, Sephora, Yves Saint Laurent – to tylko niektóre z nich. Dzięki doświadczeniu na 20 rynkach wiemy, jak dostosować nasze rozwiązania do różnorodnych potrzeb i oczekiwań. W DIAM Poland nie tylko tworzymy, ale również doradzamy, projektujemy, prototypujemy, produkujemy, logistykujemy, instalujemy, utrzymujemy w sklepach i recyklujemy. Wszystko to, aby nasze rozwiązania były nie tylko efektywne, ale również odpowiedzialne. Zapraszamy do świata DIAM Poland, gdzie tradycja spotyka się z nowoczesnością, a jakość i innowacyjność są w sercu każdego projektu. Razem możemy stworzyć przestrzeń, która nie tylko sprzedaje, ale także opowiada historię Twojej marki.

Diam Poland Sp. z o.o. jest częścią grupy Diam International – jednego ze światowych liderów rynku Point of Sale, zatrudniającego ponad 3500 osób na całym świecie. Grupa Diam tworzy, rozwija, produkuje i instaluje szeroką gamę rozwiązań merchandisingowych w celu ulepszania ekspozycji produktów w sklepie. Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko drukarza cyfrowego.

Drukarz

Obowiązki

  • przygotowywanie materiałów do druku
  • weryfikacja poprawności przygotowania plików produkcyjnych ze specyfikacją zleceń
  • drukowanie materiałów na drukarkach cyfrowych (Mimaki, EFI)
  • kontrola działań i pracy drukarni cyfrowej
  • bieżąca współpraca z serwisem
  • utrzymywanie odpowiedniego poziomu materiałów drukarskich
  • zgłaszanie zapotrzebowania, zamawianie wszelkich materiałów związanych z pracą drukarni
  • praktyczna umiejętność szybkiego i trafnego identyfikowania awarii oraz ich przyczyn

Wymagania

  • wykształcenie: minimum średnie techniczne
  • doświadczenie na stanowisku operatora drukarki cyfrowej
  • obsługa wielkoformatowych cyfrowych ploterów drukujących
  • znajomość zagadnień związanych z drukiem cyfrowym
  • umiejętność przygotowania plików do druku cyfrowego ze szczególnym uwzględnieniem zagadnień kolorystycznych
  • znajomość obsługi programów graficznych CorelDRAW
  • staranność oraz dokładność
  • dobra organizacja pracy własnej
  • zdolności techniczne oraz manualne
  • gotowość do pracy zmianowej 3 zmianowej

Oferujemy

  • realną możliwość rozwoju zawodowego i pozyskania nowych kompetencji
  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • możliwość rozwoju osobistego
  • szkolenia
  • przyjazną atmosferę pracy
  • niezbędne narzędzia pracy
  • grupowe ubezpieczenie na życie
  • kartę Multisport
  • dofinansowanie do wczasów pod gruszą, bony świąteczne, imprezy integracyjne
  • owocowe poniedziałki