Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024

SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI

  • Cząstków Mazowiecki, mazowieckie pow. nowodworski

Technolog

Umowa o pracę

Pełny etat

Firma Efferta Pharma Sp. z o.o. jest polskim producentem suplementów diety, środków specjalnego przeznaczenia żywieniowego poszukuje kandydatów na stanowisko:SPECJALISTA DS. ZAPEWNIENIA JAKOŚCI ( DZIAŁ ZAPEWNIENIA JAKOŚCI)Miejsce pracy: Cząstków Mazowiecki koło Łomianekwoj. mazowieckie

Obowiązki

  • Nadzór nad harmonogramem badań wyrobu gotowego i surowców.
  • Wysyłka do Laboratoriach zewnętrznych próbek.
  • Weryfikacja wyników badań z laboratorium z specyfikacją.
  • Weryfikacja dokumentacji jakościowej dostarczanych przez dostawców.

Wymagania

  • wykształcenie wyższe (technologia żywności, biologiczno-chemiczne lub pokrewne),
  • mile widziane doświadczenie w pracy w dziale zapewnienia i kontroli jakości,
  • znajomość języka angielskiego pozwalającej na komunikację i pracę z dokumentacją,
  • znajomość zasad systemów zarządzania jakością GMP/ GHP, HACCP, ISO 22000, BRC,
  • dobra znajomość MS Office,
  • umiejętność analitycznego myślenia i podejmowania decyzji,
  • książeczka sanitarno- epidemiologiczna.

Oferujemy

  • pakiet szkoleń wstępnych i wdrożeniowych,
  • szansę na rozwój zawodowy w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • dużą samodzielność działania,
  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę,

  • Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV za pomocą Aplikuj.
  • Zastrzegamy sobie prawo kontaktu tylko z wybranymi kandydatami.
  • Prosimy o zamieszczenie w CV następujących klauzul:
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Efferta Pharma Sp. z o.o.,z siedzibą w Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 3, 05-152 Czosnów , wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000877580, NIP: 5261491761, REGON 012162087 na potrzeby obecnego procesu rekrutacji”.
  • Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Efferta Pharma Sp. z o.o.,z siedzibą w Cząstkowie Mazowieckim, ul. Gdańska 3, 05-152 Czosnów , wpisaną do rejestru przedsiębiorców, Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy dla m.st. Warszawy w Warszawie, XIV Wydział Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS0000877580, NIP: 5261491761, REGON 012162087 na potrzeby przyszłych procesów rekrutacji”.
  • Klauzula informacyjna dotycząca Pani/Pana praw związanych z przetwarzaniem danych osobowych przez spółkę Efferta Pharma Sp. z o.o. zostanie przedstawiona Pani/Panu przed rozmową kwalifikacyjną.