Visa

Oferta wygasła i nie można na nią aplikować.
Data wygaśnięcia 01.04.2024
  • Plewiska, wielkopolskie pow. poznański

Inny

Umowa o pracę

Pełny etat

TGL POLAND sp. z o.o.Jesteśmy firmą działającą na rynku personalizowanych produktów wykonanych metoda sublimacji oraz rynku poligrafii od 13 lat. Zajmujemy się wykonywaniem druków na różnego rodzaju materiałach własnych oraz powierzonych przez Klienta, produkcja materiałów pasmanteryjnych (leżaki, bandany, torby, smycze, maski, czapki, szaliki). Nasza strona to

KRAWCOWA

Obowiązki

  • szycie materiałów reklamowych
  • kontrola jakości wytwarzanego produktu
  • przygotowanie i realizacja zamówień
  • dbałość o porządek na stanowisku pracy

Wymagania

  • umiejętność obsługi maszyny do szycia 1 lub 2 igłowej
  • doświadczenie w pracy na stanowisku krawca będzie dodatkowym atutem
  • wysoka estetyka pracy
  • odpowiedzialność, rzetelność w wykonywaniu obowiązków
  • umiejętność pracy w zespole

Oferujemy

  • umowę o pracę
  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie
  • możliwość skorzystania z benefitu Multisport

  • Prosimy o zawarcie w CV klauzuli:
  • „Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji prowadzonego przezTgl Poland z siedzibą w Plewiskach , ul. Żytnia 3 , zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016r.,poz.922)
  • Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez ogłoszeniodawcę moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.”